-10%

Шків ременя генератора MITSUBISHI PAJERO IV (V8 W, V9 W) 3.2 DI-D (V88W, V98W) 122-05-504 (opt-om)
2 717 ₴
2 445,30 ₴
- Готово до відправки
- Код: ASH 122-05-504
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Шків ременя генератора MITSUBISHI PAJERO IV (V8_W, V9_W) 3.2 DI-D (V88W, V98W) (opt-om)

КОД ТОВАРУ
ASH 122-05-504

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
122-05-504
(ASHIKA)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Кількість канавок |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BLUE PRINT | ADC46114 | FEBEST | MDS4M41 | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J1095021 |
| HERTH+BUSS JAKOPARTS | J1095016 | MITSUBISHI | 1104A024 | MITSUBISHI | 1104A082 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Шків Mitsubishi PAJERO IV (V8_W, V9_W) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASHIKA |
| Код запчастини | 12205504 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Зовнішній діаметр | 154 мм |
| Внутрішній діаметр | 36 мм |
| Сумісність з моделлю | Pajero |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр. | 36 мм |
| Висота | 60 мм |
| Код товару | ASH 122-05-504 |
| Кількість канавок | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 445,30 ₴

