-10%

Шків ременя генератора HYUNDAI ACCENT II (LC) 1.5 CRDI 122-0K-K02 (opt-om)
1 842 ₴
1 657,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: ASH 122-0K-K02
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Шків ременя генератора HYUNDAI ACCENT II (LC) 1.5 CRDI (opt-om)

КОД ТОВАРУ
ASH 122-0K-K02

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
122-0K-K02
(ASHIKA)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Кількість канавок |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BGA | DP1216 | BLUE PRINT | ADG06106 | CONTITECH | VD1116 |
| CORTECO | 49419116 | DAYCO | DPV1179 | FEBEST | KDSCER |
| GATES | TVD1129 | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J1090501 | HYUNDAI | 2312427000 |
| HYUNDAI | 2312427100 | HYUNDAI | 2312427300 | HYUNDAI | 2312427400 |
| INA | 544009310 | KIA | 2312427000 | KIA | 2312427100 |
| KIA | 2312427300 | KIA | 2312427400 | MANDO | DMB010073 |
| MANDO | DMB010075 | MANDO | DMB010076 | MANDO | DMB010074 |
| METZGER | 6400078 | MOBIS | 2312427300 | SKF | VKM96504 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Шків Hyundai ACCENT II (LC) | Шків Hyundai ACCENT II Ліфтбек (LC) | Шків Hyundai ELANTRA III (XD) |
| Шків Hyundai ELANTRA III Ліфтбек (XD) | Шків Hyundai i30 (FD) | Шків Hyundai i30 Універсал (FD) |
| Шків Hyundai MATRIX (FC) | Шків Hyundai SANTA FE I (SM) | Шків Hyundai SANTA FE II (CM) |
| Шків Hyundai SONATA V (NF) | Шків Hyundai TRAJET (FO) | Шків Hyundai TUCSON (JM) |
| Шків KIA CARENS II Мінівен (FJ) | Шків KIA CARENS III Мінівен (UN) | Шків KIA CEE'D Хетчбек (ED) |
| Шків KIA CEE'D SW (ED) | Шків KIA PRO CEE'D (ED) | Шків KIA CERATO I Ліфтбек (LD) |
| Шків KIA CERATO I Хетчбек (LD) | Шків KIA MAGENTIS II (MG) | Шків KIA SPORTAGE II (JE_, KM) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASHIKA |
| Код запчастини | 1220KK02 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Magentis, Santa Fe, Sonata, Carens, Accent, I30, Pro Ceed, Tucson, Elantra, Ceed, Sportage, Cerato, Matrix |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 153 мм |
| Внутрішній діаметр. | 40 мм |
| Висота | 26 мм |
| Код товару | ASH 122-0K-K02 |
| Кількість канавок | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 657,80 ₴

