-10%

Шків ременя генератора BMW 3,5,7,X3, X5, X6 3.0D/04- VD1105 (opt-om)
10 960 ₴
9 864 ₴
- Готово до відправки
- Код: CI VD1105
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Шків ременя генератора BMW 3,5,7,X3, X5, X6 3.0D/04- (opt-om)

КОД ТОВАРУ
CI VD1105

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
VD1105
(Contitech)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Висота паковання |
|
|
| Довжина паковання |
|
|
| додаткові потрібні вироби див. у списку приладдя |
|
|
| Кількість ребер |
|
|
| Ширина паковання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BGA | DP1018 | BGA | DP1018K | BMW | 11237788611 |
| BMW | 11237793593 | BMW | 11238511371 | CONTITECH | VD1105S |
| CORTECO | 80001103 | CORTECO | 80004866 | DAYCO | DPV1063K |
| DAYCO | DPV1063 | FRECCIA | PUL11122 | GATES | TVD1050 |
| GATES | TVD1050A | METZGER | 6400020 | SNR | DPF35006 |
| SNR | DPF35006K1 | SWAG | 20927340 | SWAG | 20933602 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Шків BMW 3 (E46) | Шків BMW 3 купе (E46) | Шків BMW 3 Кабріолет (E46) |
| Шків BMW 3 Touring (E46) | Шків BMW 3 (E90) | Шків BMW 3 Touring (E91) |
| Шків BMW 3 купе (E92) | Шків BMW 3 Кабріолет (E93) | Шків BMW 5 (E60) |
| Шків BMW 5 Touring (E61) | Шків BMW 6 (E63) | Шків BMW 6 Кабріолет (E64) |
| Шків BMW 7 (E65, E66, E67) | Шків BMW X3 (E83) | Шків BMW X5 (E53) |
| Шків BMW X5 (E70) | Шків BMW X6 (E71, E72) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Contitech |
| Код запчастини | VD1105 |
| Кількість ребер | 6 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6,87 кг |
| Висота паковання | 11,5 см |
| Довжина паковання | 23,5 см |
| Код товару | CI VD1105 |
| Ширина паковання | 23,5 см |
| додаткові потрібні вироби див. у списку приладдя | 99943600 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 864 ₴

