-10%

Шків ременя генератора BMW 3 SERIES 1999-2001 544 0069 20 (opt-om)
5 099 ₴
4 589,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: LK 544 0069 20
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Шків ременя генератора BMW 3 SERIES 1999-2001 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
LK 544 0069 20

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
544 0069 20
(INA)
| Характеристика |
|
|
| D2 |
|
|
| O |
|
|
| Кількість канавок 1 |
|
|
| Кількість канавок 2 |
|
|
| Коливання |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BGA | DP3131 | BGA | DP3131K | BMW | 11232247565 |
| BMW | 2247565 | CONTITECH | VD1030 | CORTECO | 21653131 |
| DAYCO | DPV1058K | DAYCO | DPV1058 | FRECCIA | PUL11116 |
| GATES | TVD1037 | GATES | TVD1037A | INA | 544006910 |
| METZGER | 6400027 | MINI | 11232247565 | MINI | 2247565 |
| PROFIT | 10149935 | SKF | VKM93805 | SNR | DPF35007 |
| SNR | DPF35007K1 | SWAG | 20933583 | SWAG | 20923949 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Шків BMW 3 (E46) | Шків BMW 3 Touring (E46) | Шків BMW 5 (E39) |
| Шків BMW 5 Touring (E39) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schaeffler INA |
| Код запчастини | 544006920 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Зовнішній діаметр | 151.5 мм |
| Ширина | 66 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| D2 | 143,50 мм |
| O | 151,50 мм |
| Код товару | LK 544 0069 20 |
| Коливання | з гасником вібрацій |
| Кількість канавок 1 | 5 |
| Кількість канавок 2 | 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 589,10 ₴

