
Шайба з чорного металу ЕКСЦЕНТРИК TOYOTA CROWN/CROWN MAJESTA GS151,JZS15#,LS151,UZS15# 1995.08-2001.0 0130-001 (opt-om)
194 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: FEB 0130-001
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Шайба з чорного металу ЕКСЦЕНТРИК TOYOTA CROWN/CROWN MAJESTA GS151,JZS15#,LS151,UZS15# 1995.08-2001.08 [JP] (opt-om)

КОД ТОВАРУ
FEB 0130-001

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
0130-001
(FEBEST)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Висота паковання |
|
|
| Довжина паковання |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Ширина паковання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| TOYOTA | 4819822020 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Шайба Lexus LS (_F2_) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Febest |
| Код запчастини | 0130001 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,047 кг |
| Висота паковання | 0,2 см |
| Довжина паковання | 4,0 см |
| Код товару | FEB 0130-001 |
| Сторона монтажу | Задня вісь |
| Тип запчастин | Оригінал |
| Ширина паковання | 3,8 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 194 ₴

