-10%

Циліндр зчеплення головний HOLDEN APOLLO (JK)HOLDEN APOLLO УНИВЕРСАЛ (JK)HOLDEN APOLLO УНИВЕРСАЛ (JL)TOYO 3528 (opt-om)
598 ₴
538,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: LP 3528
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Циліндр зчеплення головний HOLDEN APOLLO (JK)HOLDEN APOLLO УНИВЕРСАЛ (JK)HOLDEN APOLLO УНИВЕРСАЛ (JL)TOYOTA ALTIS (_E12J_, _E12T_)TOYOTA AVENSIS (T2 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
LP 3528

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
3528
(LPR)
| Характеристика |
|
|
| O поршня |
|
|
| Відстань між кріпильними отворами |
|
|
| Гальмівна система |
|
|
| Матеріал |
|
|
| Розмір нарізі |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASHIKA | 8502230 | BLUE PRINT | ADT33631 | BOSCH | 0986486519 |
| DELPHI | LL60126 | FERODO | FHC6066 | FTE | 3101420 |
| LUK | 512037710 | MAGNETI | CSC0114 | NIPPARTS | J2602030 |
| NK | 844506 | SACHS | 6283600142 | SACHS | 6283600164 |
| TOYOTA | 3147032010 | TOYOTA | 3147032020 | TOYOTA | 3147032021 |
| TOYOTA | 3147032022 | TOYOTA | 3147032023 | TRW | PJF135 |
| VALEO | 804785 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Циліндр Toyota AVENSIS VERSO (_M2_) | Циліндр Toyota AVENSIS (_T25_) | Циліндр Toyota AVENSIS Ліфтбек (_T25_) |
| Циліндр Toyota AVENSIS Універсал (_T25_) | Циліндр Toyota CAMRY Liftback (_V1_) | Циліндр Toyota CAMRY Ліфтбек (_V1_) |
| Циліндр Toyota CAMRY (_V2_) | Циліндр Toyota CAMRY Універсал (_V2_) | Циліндр Toyota CARINA IV (_T15_) |
| Циліндр Toyota CARINA IV Ліфтбек (_T15_) | Циліндр Toyota CARINA V (_T17_) | Циліндр Toyota CARINA V Ліфтбек (_T17_) |
| Циліндр Toyota CARINA V Універсал (_T17_) | Циліндр Toyota CARINA E VI (_T19_) | Циліндр Toyota CARINA E VI Ліфтбек (_T19_) |
| Циліндр Toyota CARINA E VI Sportswagon (_T19_) | Циліндр Toyota CELICA Хетчбек (_T16_) | Циліндр Toyota CELICA КУПЕ (_T16_) |
| Циліндр Toyota CELICA Кабріолет (_T16_) | Циліндр Toyota COROLLA (_E7_) | Циліндр Toyota COROLLA Універсал (_E7_) |
| Циліндр Toyota COROLLA Liftback (_E8_) | Циліндр Toyota COROLLA FX Compact (E8B) | Циліндр Toyota COROLLA (_E8_) |
| Циліндр Toyota COROLLA Liftback (_E9_) | Циліндр Toyota COROLLA Compact (_E9_) | Циліндр Toyota COROLLA (_E9_) |
| Циліндр Toyota COROLLA Station Wagon (_E9_) | Циліндр Toyota COROLLA Compact (_E10_) | Циліндр Toyota COROLLA Liftback (_E10_) |
| Циліндр Toyota COROLLA (_E10_) | Циліндр Toyota COROLLA Універсал (_E10_) | Циліндр Toyota COROLLA Compact (_E11_) |
| Циліндр Toyota COROLLA Liftback (_E11_) | Циліндр Toyota COROLLA (_E11_) | Циліндр Toyota COROLLA Універсал (_E11_) |
| Циліндр Toyota COROLLA (_E12_) | Циліндр Toyota COROLLA Ліфтбек (_E12_) | Циліндр Toyota COROLLA Універсал (_E12_) |
| Циліндр Toyota COROLLA VERSO (_E12_) | Циліндр Toyota COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) | Циліндр Toyota HILUX V Пікап (_N_, KZN1_, VZN1_) |
| Циліндр Toyota PREVIA II (_R3_) | Циліндр Toyota RAV 4 II (_A2_) | Циліндр Toyota RAV 4 III (_A3_) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Код запчастини | 3528 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Чавун |
| Діаметр поршня | 20.64 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Previa, Corolla, Camry, RAV4, Avensis, Hilux, Celica |
| Користувальницькі характеристики | |
| O поршня | 20,64 мм |
| Відстань між кріпильними отворами | 34 мм |
| Код товару | LP 3528 |
| Розмір нарізі | 10 x 1 |
| Гальмівна система | TRW |
Інформація для замовлення
- Ціна: 538,20 ₴

