-10%

Циліндр зчеплення головний ALFA ROMEO GIULIETTA (940)FIAT BRAVO II (198)FIAT RITMO III (198)FIAT STILO (1 2172 (opt-om)
1 518 ₴
1 366,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: LP 2172
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Циліндр зчеплення головний ALFA ROMEO GIULIETTA (940)FIAT BRAVO II (198)FIAT RITMO III (198)FIAT STILO (192)FIAT STILO MULTI WAGON (192)DELTA III (844 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
LP 2172

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
2172
(LPR)
| Характеристика |
|
|
| O поршня |
|
|
| Відстань між кріпильними отворами |
|
|
| Гальмівна система |
|
|
| Матеріал |
|
|
| Розмір нарізі |
|
|
| Спосіб монтажу |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BOSCH | 0986486107 | DELPHI | LM80403 | FIAT | 46752399 |
| FIAT | 55189157 | FIAT | 55189167 | FIAT | 55196186 |
| FIAT | 55211357 | FIAT | 55212403 | FIAT | 55221357 |
| FIAT | 55221358 | FIAT | 55224082 | FIAT | 55242900 |
| FIAT | 55422900 | JEEP | 05106192AB | JEEP | 5106192AB |
| MAGNETI | CMC0110 | TRW | PNB546 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Циліндр Alfa Romeo GIULIETTA (940_) | Циліндр Fiat BRAVO II (198_) | Циліндр Fiat STILO (192_) |
| Циліндр Fiat STILO MULTI WAGON (192_) | Циліндр LANCIA DELTA III (844_) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Код запчастини | 2172 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Діаметр поршня | 15.87 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Lancia, Fiat, Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | Bravo, Stilo, Delta |
| Користувальницькі характеристики | |
| O поршня | 15,87 мм |
| Відстань між кріпильними отворами | 58,5 мм |
| Код товару | LP 2172 |
| Розмір нарізі | 12 X 8,4 |
| Способ монтажа | Штекерний роз’єм |
| Гальмівна система | VALEO |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 366,20 ₴

