
Циліндр гальмівний робочий NISSAN ADN14484 (opt-om)
757 ₴
- Готово до відправки
- Код: BPR ADN14484
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Циліндр гальмівний робочий NISSAN (opt-om)

КОД ТОВАРУ
BPR ADN14484

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
ADN14484
(Blue Print)
| Характеристика |
|
|
| O поршня |
|
|
| Вага |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Сторона монтажу |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BOSCH | F026002261 | FEBEST | 0278B10RS | NISSAN | 4410095F0A |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Циліндр Nissan ALMERA Classic (B10) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADN14484 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Діаметр поршня | 15.87 мм |
| Призначення | Заднє праве колесо |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Almera |
| Користувальницькі характеристики | |
| O поршня | 16 мм |
| Вага | 0,182 кг |
| Код товару | BPR ADN14484 |
| Сторона монтажу | Задня вісь праворуч |
Інформація для замовлення
- Ціна: 757 ₴

