-10%

Фільтр салону вугільний (BOSCH) FIAT 500L 1.3MULTIJET/1.4/1.6/0.9 09.2012- 1987435548 (opt-om)
660 ₴
594 ₴
- Готово до відправки
- Код: BO 1987435548
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Фільтр салону вугільний (BOSCH) FIAT 500L 1.3MULTIJET/1.4/1.6/0.9 09.2012- (opt-om)

КОД ТОВАРУ
BO 1987435548

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
1987435548
(BOSCH)
| Характеристика |
|
|
| Базова версія (№ за каталогом) |
|
|
| Виконання фільтра |
|
|
| Високоефективна версія з активованим вугіллям (№ за кат.) |
|
|
| Висота |
|
|
| Довжина |
|
|
| Кількість |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ALFA ROMEO | 71775824 | ASHIKA | 21JEJE3 | BLUE PRINT | ADL142517 |
| BOSCH | 0986628542 | CHRYSLER | 71775824 | CHRYSLER | 77367185 |
| CORTECO | 80004719 | CORTECO | 49408511 | FIAT | 6000633303 |
| FIAT | 71775824 | FIAT | 77367185 | FIAT | K6000633303 |
| JEEP | 6000633303 | JEEP | 71775824 | JEEP | 77367185 |
| KS | 50014826 | MANN | CUK22022 | SWAG | 70100363 |
| UFI | 5424500 | UFI | 3424500 | WIXFILTRON | WP2115 |
| WIXFILTRON | WP10106 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Fiat 500L (351_, 352_) | Фільтр Fiat 500X (334_) | Фільтр JEEP (BAW) COMPASS (MP, M6, MV, M7) |
| Фільтр JEEP (BAW) RENEGADE Джип (BU, B1, BV) | Фільтр JEEP (BAW) RENEGADE VAN (BU, B1) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 1987435548 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Jeep, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Compass, 500x, 500l |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова версія (№ за каталогом) | 1987435017 |
| Виконання фільтра | Вугільний фільтр |
| Високоефективна версія з активованим вугіллям (№ за кат.) | 0986628542 |
| Висота | 30 мм |
| Довжина: | 220 мм |
| Код товару | BO 1987435548 |
| Кількість | 1 |
| Ширина | 157 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 594 ₴

