-10%

Фільтр салону JEEP CHEROKEE (KK) 2.8 CRD, 2.8 CRDI 4WD, 3.7 V6, GRAND CHEROKEE III (WH, WK) 4.7 V8 21-DG-DG0 (opt-om)
228 ₴
205,20 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: ASH 21-DG-DG0
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Фільтр салону JEEP CHEROKEE (KK) 2.8 CRD, 2.8 CRDI 4WD, 3.7 V6, GRAND CHEROKEE III (WH, WK) 4.7 V8 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
ASH 21-DG-DG0

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
21-DG-DG0
(ASHIKA)
| Характеристика |
|
|
| Виконання фільтра |
|
|
| Висота |
|
|
| Довжина |
|
|
| потрібна кількість |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BLUE PRINT | ADA102513 | BOSCH | 1987435008 | CHRYSLER | 68033193AA |
| CORTECO | 80001718 | CORTECO | 80001719 | DELPHI | TSP0325337 |
| DODGE | 68033193AA | FIAT | K68033193AA | JEEP | 68033193AA |
| MAHLE | LA674S | MANN | CU18112 | UFI | 5323900 |
| VALEO | 715696 | WIXFILTRON | 49093 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Dodge NITRO | Фільтр Dodge NITRO VAN (KA) | Фільтр JEEP (BAW) CHEROKEE (KK) |
| Фільтр JEEP (BAW) GRAND CHEROKEE III (WH, WK) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASHIKA |
| Код запчастини | 21DGDG0 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Jeep, Dodge |
| Сумісність з моделлю | Nitro, Cherokee, Grand Cherokee |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота | 20 мм |
| Довжина: | 180 мм |
| Код товару | ASH 21-DG-DG0 |
| Ширина | 91 мм |
| потрібна кількість | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 205,20 ₴

