-10%

Фільтр повітряний MAZDA 6 STATION WAGON (GY) 2.3 AWD, 626 IV (GE) 1.8 I, 2.0 I, 2.0 I 4WD, 2.5 24V, 6 J1323027 (opt-om)
241 ₴
216,90 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: HBJ J1323027
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Фільтр повітряний MAZDA 6 STATION WAGON (GY) 2.3 AWD, 626 IV (GE) 1.8 I, 2.0 I, 2.0 I 4WD, 2.5 24V, 626 IV HATCHBACK (GE) 1.8, 2.0 I, 2.0 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
HBJ J1323027

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
J1323027
(HERTH+BUSS JAKOPARTS)
| Характеристика |
|
|
| Виконання фільтра |
|
|
| Висота |
|
|
| Довжина всередині |
|
|
| Довжина зовні |
|
|
| Ширина всередині |
|
|
| Ширина зовні |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASHIKA | 2003327 | BLUE PRINT | ADM52222 | BLUE PRINT | ADM52231 |
| BOSCH | 1457433072 | CHAMPION | CAF100623P | CHAMPION | U623 |
| CHEVROLET | 89034527 | EUROREPAR | E147236 | FORD | F32Z9601AA |
| FORD | 3397078 | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J1323043 | KOREASTAR | KFAG575 |
| KOREASTAR | KFAG094 | KS | 50013809 | MAHLE | LX542 |
| MANDO | EAF00192T | MANN | C2666 | MAZDA | FP3313Z40 |
| MAZDA | B6MW13Z409A | MAZDA | B6MW13Z40 | MAZDA | FS0513Z40 |
| MAZDA | FS0513Z409A | MAZDA | FS0513Z409C | MAZDA | FS1913Z40 |
| MAZDA | SKITGFG04520 | MAZDA | SKITGFG09020 | MAZDA | SKITNBG04516 |
| MAZDA | SKITNBG09016 | NISSAN | 165460B0009U | PMC | PAH075 |
| PMC | FS0513Z40 | PMC | PAH016 | PROFIT | 15122602 |
| PURFLUX | A302 | UFI | 3017200 | VALEO | 585202 |
| WIXFILTRON | WA6290 | WIXFILTRON | WA6294 | WIXFILTRON | AP117 |
| WIXFILTRON | 42486 | WIXFILTRON | AP113 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Mazda 626 IV Hatchback (GE) | Фільтр Mazda 626 IV (GE) | Фільтр Mazda 626 V Hatchback (GF) |
| Фільтр Mazda 626 V (GF) | Фільтр Mazda 626 V Station Wagon (GW) | Фільтр Mazda 6 Station Wagon (GY) |
| Фільтр Mazda MX-5 II (NB) | Фільтр Mazda MX-6 (GE) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Herth+Buss |
| Код запчастини | J1323027 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 40 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | MX-5, MX-6, 626, 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Довжина всередині | 220 мм |
| Довжина зовні | 259,5 мм |
| Код товару | HBJ J1323027 |
| Ширина всередині | 133 мм |
| Ширина зовні | 165 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 216,90 ₴

