-10%

Фільтр повітряний MAZDA 323 1.3GT ->12/88, 1.5 2/86->, 1.6 8V ->9/89, 626 1.6 WA6492 (opt-om)
454 ₴
408,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: WX WA6492
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Фільтр повітряний MAZDA 323 1.3GT ->12/88, 1.5 2/86->, 1.6 8V ->9/89, 626 1.6 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
WX WA6492

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
WA6492
(WIX FILTERS)
| Характеристика |
|
|
| Виконання фільтра |
|
|
| Висота |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BLUE PRINT | ADM52215 | CHAMPION | CAF100224R | CHAMPION | W224 |
| MAHLE | LX319 | MANN | C2944 | MAZDA | B60323603 |
| MAZDA | B603236039A | PMC | PAH006 | VALEO | 585746 |
| WIXFILTRON | AR324 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Mazda 323 III Hatchback (BF) | Фільтр Mazda 323 III (BF) | Фільтр Mazda 323 III Station Wagon (BW) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WIX Filters |
| Код запчастини | WA6492 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 60 мм |
| Внутрішній діаметр | 232 мм |
| Зовнішній діаметр | 282 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 323 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Внутрішній діаметр. | 232 мм |
| Код товару | WX WA6492 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 408,60 ₴

