-10%
![Фільтр повітряний KIA SORENTO R [XM] EAF00020M (opt-om), фото 1](https://images.prom.ua/4937966381_filtr-povitryanij-kia.jpg)
Фільтр повітряний KIA SORENTO R [XM] EAF00020M (opt-om)
281 ₴
252,90 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: MND EAF00020M
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Фільтр повітряний KIA SORENTO R [XM] (opt-om)

КОД ТОВАРУ
MND EAF00020M

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
EAF00020M
(MANDO)
| Характеристика |
|
|
| Виконання фільтра |
|
|
| Висота |
|
|
| Довжина |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AG AUTOPARTS | 1926 | ASHIKA | 200KK28 | BLUE PRINT | ADG022106 |
| BOSCH | F026400547 | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J1320329 | KIA | 281132P300 |
| KOREASTAR | KFAH087 | MAHLE | LX2956 | MANN | C28011 |
| PMC | PAB074 | PMC | 281132P300 | PROFIT | 15123098 |
| PURFLUX | A1453 | UFI | 3063100 | VALEO | 585388 |
| WIXFILTRON | WA9712 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Hyundai SANTA FE II (CM) | Фільтр KIA SORENTO II (XM) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mando |
| Код запчастини | EAF00020M |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 198 мм |
| Ширина | 277 мм |
| Висота | 40 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento, Santa Fe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Довжина: | 198 мм |
| Код товару | MND EAF00020M |
| Сторона монтажу | ліворуч |
Інформація для замовлення
- Ціна: 252,90 ₴

![Фільтр повітряний KIA SORENTO R [XM] EAF00020M (opt-om), фото 2](https://images.prom.ua/6536830157_w159_h159_filtr-povitryanij-kia.jpg)