-10%
![Фільтр повітряний HYUNDAI AVANTE (ELANTRA) [AD] EAF00308T (opt-om), фото 1](https://images.prom.ua/4941760903_filtr-povitryanij-hyundai.jpg)
Фільтр повітряний HYUNDAI AVANTE (ELANTRA) [AD] EAF00308T (opt-om)
383 ₴
344,70 ₴
- Готово до відправки
- Код: MND EAF00308T
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Фільтр повітряний HYUNDAI AVANTE (ELANTRA) [AD] (opt-om)

КОД ТОВАРУ
MND EAF00308T

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
EAF00308T
(MANDO)
| Характеристика |
|
|
| Виконання фільтра |
|
|
| Висота |
|
|
| Довжина |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASHIKA | 200HH39 | BLUE PRINT | ADG022161 | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J1320563 |
| HYUNDAI | 28113F2000 | KIA | 28113F2000 | MAHLE | LX4567 |
| MANN | C24054 | MOBIS | 28113F2000 | MOBIS | S28113F2000 |
| PMC | PAA105 | PROFIT | 15124297 | WIXFILTRON | WA10420 |
| WIXFILTRON | WA9873 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Hyundai ELANTRA VI Ліфтбек (AD, ADA) | Фільтр Hyundai i30 (PDE, PD, PDEN) | Фільтр Hyundai i30 Універсал (PDE) |
| Фільтр Hyundai i30 FASTBACK (PDE, PDEN) | Фільтр KIA CEED (CD) | Фільтр KIA CEED Sportswagon (CD) |
| Фільтр KIA SOUL III (SK3) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mando |
| Код запчастини | EAF00308T |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 244 мм |
| Ширина | 162 мм |
| Висота | 54 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Elantra, Soul, I30, Ceed |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Довжина: | 244,0 мм |
| Код товару | MND EAF00308T |
| Сторона монтажу | ліворуч |
Інформація для замовлення
- Ціна: 344,70 ₴

![Фільтр повітряний HYUNDAI AVANTE (ELANTRA) [AD] EAF00308T (opt-om), фото 2](https://images.prom.ua/6536830157_w159_h159_filtr-povitryanij-hyundai.jpg)