-10%

Фільтр повітряний HONDA INSIGHT (ZE ) 1.3, JAZZ III (GE) 1.4 HYBRID 20-04-445 (opt-om)
270 ₴
243 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: ASH 20-04-445
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Фільтр повітряний HONDA INSIGHT (ZE_) 1.3, JAZZ III (GE) 1.4 HYBRID (opt-om)

КОД ТОВАРУ
ASH 20-04-445

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
20-04-445
(ASHIKA)
| Характеристика |
|
|
| Виконання фільтра |
|
|
| Висота |
|
|
| Довжина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BLUE PRINT | ADH22271 | BOSCH | F026400224 | CHAMPION | CAF101051P |
| HERTH+BUSS JAKOPARTS | J1324069 | HONDA | 17220RBJ000 | MAHLE | LX2889 |
| MANDO | EAF00163T | MANN | C17016 | PURFLUX | A1552 |
| UFI | 3061700 | WIXFILTRON | WA9680 | WIXFILTRON | 49270 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Honda INSIGHT (ZE_) | Фільтр Honda JAZZ III (GE_, GG_, GP_, ZA_) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASHIKA |
| Код запчастини | 2004445 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 173 мм |
| Ширина | 153 мм |
| Висота | 42 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Jazz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Довжина: | 173 мм |
| Код товару | ASH 20-04-445 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 243 ₴

