-10%

Фільтр повітряний FORD MONDEO 1.8 TURBODIESEL 5/93-> WA6276 (opt-om)
272 ₴
244,80 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: WX WA6276
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Фільтр повітряний FORD MONDEO 1.8 TURBODIESEL 5/93-> (opt-om)

КОД ТОВАРУ
WX WA6276

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
WA6276
(WIX FILTERS)
| Характеристика |
|
|
| Виконання фільтра |
|
|
| Висота |
|
|
| Довжина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BOSCH | 1457433608 | BOSCH | F026401744 | CHAMPION | U654 |
| CHAMPION | CAF100654P | CITROEN | 1444R0 | EUROREPAR | E147050 |
| FORD | 1665421 | FORD | 93BB9601BA | FORD | XS719600BB |
| FORD | XS719600EB | MAHLE | LX521 | MANDO | MMF015261 |
| MANN | C37148 | PURFLUX | A238 | SWAG | 50930370 |
| UFI | 3003500 | VALEO | 585073 | WIXFILTRON | AP099 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Ford MONDEO I (GBP) | Фільтр Ford MONDEO I Ліфтбек (GBP) | Фільтр Ford MONDEO I TURNIER (BNP) |
| Фільтр Ford MONDEO II (BAP) | Фільтр Ford MONDEO II Ліфтбек (BFP) | Фільтр Ford MONDEO II TURNIER (BNP) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WIX Filters |
| Код запчастини | WA6276 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 368 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 57 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Mondeo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Довжина: | 368 мм |
| Код товару | WX WA6276 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 244,80 ₴

