-10%

Фільтр повітряний FORD KUGA II 2.5 13- C21102 (opt-om)
745 ₴
670,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: MF C21102
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Фільтр повітряний FORD KUGA II 2.5 13- (opt-om)

КОД ТОВАРУ
MF C21102

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
C21102
(MANN+HUMMEL)
| Характеристика |
|
|
| Виконання фільтра |
|
|
| Висота |
|
|
| Довжина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BLUE PRINT | ADF122240 | FORD | 5182117 | MAHLE | LX5353 |
| PROFIT | 15124264 | WIXFILTRON | WA9940 | WIXFILTRON | WA10095 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Ford KUGA II (DM2) | Фільтр FORD USA ESCAPE |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mann-Hummel |
| Код запчастини | C21102 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота | 56 мм |
| Довжина: | 209 мм |
| Код товару | MF C21102 |
| Ширина | 156 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 670,50 ₴

