-10%

Фільтр повітряний DAEWOO NUBIRA (KLAJ) 1.6, 1.6 16V, 2.0 16V, 2.0 CDX, NUBIRA TRE VOLUMI (J150) 1.6 20-03-387 (opt-om)
217 ₴
195,30 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: ASH 20-03-387
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Фільтр повітряний DAEWOO NUBIRA (KLAJ) 1.6, 1.6 16V, 2.0 16V, 2.0 CDX, NUBIRA TRE VOLUMI (J150) 1.6 16V, NUBIRA TRE VOLUMI (KLAJ) 1.6 16V, (opt-om)

КОД ТОВАРУ
ASH 20-03-387

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
20-03-387
(ASHIKA)
| Характеристика |
|
|
| Виконання фільтра |
|
|
| Висота |
|
|
| Довжина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AG AUTOPARTS | 1620 | BLUE PRINT | ADG02220 | BOSCH | 1457433962 |
| CHAMPION | CAF100683P | CHAMPION | U683 | CHEVROLET | 96181263 |
| DAEWOO | 96181263 | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J1320903 | KOREASTAR | KFAD008 |
| MAHLE | LX829 | MANDO | EAF00100M | MANN | C25371 |
| PMC | P96181263 | PMC | PAC009 | PMC | P96181263D |
| PROFIT | 15122106 | PURFLUX | A1367 | UFI | 3010300 |
| WIXFILTRON | WA6251 | WIXFILTRON | WA6490 | WIXFILTRON | 42606 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Chevrolet NUBIRA Ліфтбек | Фільтр Daewoo NUBIRA (J100) | Фільтр Daewoo NUBIRA Ліфтбек (J100) |
| Фільтр Daewoo NUBIRA WAGON (J100) | Фільтр Daewoo NUBIRA (J150) | Фільтр Daewoo NUBIRA Ліфтбек (J150) |
| Фільтр Daewoo NUBIRA Універсал (J150) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASHIKA |
| Код запчастини | 2003387 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 247.7 мм |
| Ширина | 204 мм |
| Висота | 39.5 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Nubira |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Довжина: | 247,7 мм |
| Код товару | ASH 20-03-387 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 195,30 ₴

