-10%

Фільтр повітряний CHERY A1 1.3 20-00-044 (opt-om)
225 ₴
202,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: ASH 20-00-044
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Фільтр повітряний CHERY A1 1.3 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
ASH 20-00-044

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
20-00-044
(ASHIKA)
| Характеристика |
|
|
| Виконання фільтра |
|
|
| Висота |
|
|
| Довжина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BLUE PRINT | ADG022136 | CHERY | S121109111 | FITSHI | 115040FC |
| PROFIT | 15420030 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Chery KIMO |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASHIKA |
| Код запчастини | 2000044 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 215 мм |
| Ширина | 195 мм |
| Висота | 42 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Chery |
| Сумісність з моделлю | Kimo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Довжина: | 215 мм |
| Код товару | ASH 20-00-044 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 202,50 ₴

