
Фільтр повітряний AUDI A4 (8W), A5 + A5 CABRIOLET (F5) WA9846 (opt-om)
814 ₴
- Готово до відправки
- Код: WX WA9846
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Фільтр повітряний AUDI A4 (8W), A5 + A5 CABRIOLET (F5) (opt-om)

КОД ТОВАРУ
WX WA9846

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
WA9846
(WIX FILTERS)
| Характеристика |
|
|
| Виконання фільтра |
|
|
| Висота |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BLUE PRINT | ADV182271 | KS | 50014962 | MAHLE | LX4411 |
| MANN | C170121 | SWAG | 30102970 | UFI | 27G1000 |
| VAG | 8W0133843B | VAG | 8W0133843E |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Audi A4 B9 (8W2, 8WC) | Фільтр Audi A4 B9 Avant (8W5, 8WD) | Фільтр Audi A5 (F53, F5P) |
| Фільтр Audi A5 Sportback (F5A, F5F) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WIX Filters |
| Код запчастини | WA9846 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 128 мм |
| Внутрішній діаметр | 68.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 169.5 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A4, A5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Внутрішній діаметр. | 68,5 мм |
| Код товару | WX WA9846 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 814 ₴

