-10%

Фільтр повітряний AUDI A3 2.0TFSI (AXX); SKODA OCTAVIA II 2.0RS; VW GOLF V 2.0GTI (BWA,BPY) WA9508 (opt-om)
432 ₴
388,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: WX WA9508
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Фільтр повітряний AUDI A3 2.0TFSI (AXX); SKODA OCTAVIA II 2.0RS; VW GOLF V 2.0GTI (BWA,BPY) (opt-om)

КОД ТОВАРУ
WX WA9508

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
WA9508
(WIX FILTERS)
| Характеристика |
|
|
| Виконання фільтра |
|
|
| Висота |
|
|
| Довжина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BLUE PRINT | ADV182223 | BOSCH | 1457433102 | CHAMPION | CAF100842P |
| CHAMPION | U842 | EUROREPAR | E147306 | KS | 50014070 |
| KTM | XCP00000921 | MAHLE | LX1262 | MANDO | EAF00248T |
| MANDO | MMF015393 | MANN | C41110 | PROFIT | 15124013 |
| PURFLUX | A1259 | UFI | 3031500 | VAG | 06F133843A |
| VALEO | 585356 | WIXFILTRON | 49843 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Audi A3 (8P1) | Фільтр Audi A3 Sportback (8PA) | Фільтр Audi A3 Кабріолет (8P7) |
| Фільтр Audi TT (8J3) | Фільтр Audi TT Roadster (8J9) | Фільтр KTM X-Bow Кабріолет |
| Фільтр Seat ALTEA (5P1) | Фільтр Seat ALTEA XL (5P5, 5P8) | Фільтр Seat LEON (1P1) |
| Фільтр Seat TOLEDO III (5P2) | Фільтр Skoda OCTAVIA II (1Z3) | Фільтр Skoda OCTAVIA II COMBI (1Z5) |
| Фільтр VW EOS (1F7, 1F8) | Фільтр VW GOLF V (1K1) | Фільтр VW GOLF V Variant (1K5) |
| Фільтр VW JETTA III (1K2) | Фільтр VW PASSAT B6 (3C2) | Фільтр VW PASSAT B6 Variant (3C5) |
| Фільтр VW PASSAT CC B6 (357) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WIX Filters |
| Код запчастини | WA9508 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 409 мм |
| Ширина | 173 мм |
| Висота | 37 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda, Seat |
| Сумісність з моделлю | Toledo, Jetta, A3, Octavia, Passat, Leon, TT, Golf, Eos, Altea |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Довжина: | 409 мм |
| Код товару | WX WA9508 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 388,80 ₴

