-10%

Фільтр повітряний AUDI 30.100.00 (opt-om)
614 ₴
552,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: UFI 30.100.00
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Фільтр повітряний AUDI (opt-om)

КОД ТОВАРУ
UFI 30.100.00

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
30.100.00
(UFI)
| Характеристика |
|
|
| Виконання фільтра |
|
|
| Висота |
|
|
| Довжина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| KS | 50013424 | MAHLE | LX4691 | MANN | C282141 |
| PROFIT | 15121011 | PURFLUX | A1087 | VAG | 077129620A |
| VAG | 077129620D | WIXFILTRON | WA6537 | WIXFILTRON | 42463 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Audi A6 C4 (4A2) | Фільтр Audi A6 C4 Avant (4A5) | Фільтр Audi A8 D2 (4D2, 4D8) |
| Фільтр Skoda SUPERB I (3U4) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UFI |
| Код запчастини | 3010000 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 261 мм |
| Ширина | 288 мм |
| Висота | 58 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | A6, A8, Superb |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Довжина: | 261 мм |
| Код товару | UFI 30.100.00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 552,60 ₴

