-10%

Фільтр повітряний ALFA ROMEO, FIAT LX3465 (opt-om)
556 ₴
500,40 ₴
- Готово до відправки
- Код: MH LX3465
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Фільтр повітряний ALFA ROMEO, FIAT (opt-om)

КОД ТОВАРУ
MH LX3465

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
LX3465
(MAHLE)
| Характеристика |
|
|
| Вага нетто |
|
|
| Виконання фільтра |
|
|
| Висота |
|
|
| Висота 1 |
|
|
| Висота паковання |
|
|
| Довжина |
|
|
| Довжина паковання |
|
|
| Матеріал ущільнення |
|
|
| Ширина |
|
|
| Ширина паковання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AG AUTOPARTS | 1949 | ALFA ROMEO | 51920958 | ALFA ROMEO | 51901760 |
| ALFA ROMEO | 51873070 | ALFA ROMEO | 51817708 | ASHIKA | FA0227JM |
| BLUE PRINT | ADL142208 | BLUE PRINT | ADZ92230 | BOSCH | F026400346 |
| CHAMPION | CAF100997P | CHRYSLER | 51925027 | CHRYSLER | 51897086 |
| CHRYSLER | 51837082 | CITROEN | 1444XK | CITROEN | 1606498480 |
| CITROEN | 1609851280 | FIAT | 51920958 | FIAT | 51901760 |
| FIAT | 51897086 | FIAT | 51873070 | FIAT | 51870040 |
| FIAT | 51837082 | FIAT | 51925027 | FIAT | 51817708 |
| FORD | BS519601AA | FORD | BS519601AB | FORD | CS519601AA |
| FORD | 1728423 | FORD | 1745700 | FORD | 1797984 |
| GENERAL MOTORS | 95513380 | GENERAL MOTORS | 95526367 | GMC | 51924759 |
| GMC | 95513380 | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J1320849 | LANCIA | 51817708 |
| LANCIA | 51837082 | LANCIA | 51873070 | LANCIA | 51897086 |
| LANCIA | 51901760 | LANCIA | 51920958 | LANCIA | 51925027 |
| MAGNETI | 71760240 | MANDO | MMF015373 | MANN | C35006 |
| MANN | C360061 | MANN | C36006 | OPEL | 0834736 |
| OPEL | 834736 | OPEL | 95513380 | OPEL | 95526367 |
| PEUGEOT | 1444XK | PEUGEOT | 1606498480 | PEUGEOT | 1609851280 |
| PROFIT | 15124143 | PSA | 95526367 | PSA | 95513380 |
| PURFLUX | A1455 | SWAG | 70939839 | UFI | 3047700 |
| VALEO | 585407 | VAUXHALL | 95513380 | VAUXHALL | 95526367 |
| WIXFILTRON | WA9731 | WIXFILTRON | WA9666 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Alfa Romeo MITO (955_) | Фільтр Citroen NEMO Мінівен | Фільтр Citroen NEMO Фургон/мінівен (AA_) |
| Фільтр Fiat DOBLO Автобус (263_) | Фільтр Fiat DOBLO Cargo (263_) | Фільтр Fiat DOBLO Платформа/шасі (263_) |
| Фільтр Fiat FIORINO Мінівен (225_) | Фільтр Fiat FIORINO Фургон/мінівен (225_) | Фільтр Fiat LINEA (323_, 110_) |
| Фільтр Fiat PANDA (312_, 319_) | Фільтр Fiat PANDA VAN (312_, 519_) | Фільтр Fiat GRANDE PUNTO (199_) |
| Фільтр Fiat PUNTO EVO (199_) | Фільтр Fiat PUNTO (199_) | Фільтр Fiat QUBO (225_) |
| Фільтр Fiat STRADA Пікап (178_, 278_) | Фільтр Fiat TIPO Ліфтбек (356_, 357_) | Фільтр Fiat TIPO Хетчбек (356_, 357_) |
| Фільтр Fiat TIPO Універсал (356_, 357_) | Фільтр Fiat 500 (312_) | Фільтр Fiat 500 C (312_) |
| Фільтр Fiat 500L (351_, 352_) | Фільтр Ford KA (RU8) | Фільтр LANCIA MUSA (350_) |
| Фільтр LANCIA YPSILON (312_) | Фільтр Opel COMBO Tour (X12) | Фільтр Opel COMBO Фургон/мінівен (X12) |
| Фільтр Peugeot BIPPER (AA_) | Фільтр Peugeot BIPPER Tepee |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mahle |
| Код запчастини | LX3465 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 354 мм |
| Ширина | 131 мм |
| Висота | 52 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Сумісність з маркою | Citroen, Alfa Romeo, Peugeot, Opel, Lancia, Fiat, Ford |
| Сумісність з моделлю | Doblo, Ypsilon, 500l, Punto, Linea, 500 C, Tipo, Grande Punto, 500, Combo, MiTo, Fiorino, Nemo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто | 199,0 г |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота 1 | 31 мм |
| Висота паковання | 38,50 см |
| Довжина: | 354 мм |
| Довжина паковання | 14,0 см |
| Код товару | MH LX3465 |
| Ширина паковання | 6,00 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500,40 ₴

