-10%

Фільтр повітряний ALFA ROMEO 147 1.6I 16V, 2.0I 16V 10/00-> (НОМ. ОРИГ.46741119) WA6701 (opt-om)
330 ₴
297 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: WX WA6701
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Фільтр повітряний ALFA ROMEO 147 1.6I 16V, 2.0I 16V 10/00-> (НОМ. ОРИГ.46741119) (opt-om)

КОД ТОВАРУ
WX WA6701

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
WA6701
(WIX FILTERS)
| Характеристика |
|
|
| Виконання фільтра |
|
|
| Висота |
|
|
| Довжина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASHIKA | FA0212JM | BLUE PRINT | ADL142222 | BOSCH | 1457433156 |
| CHAMPION | U710 | CHAMPION | CAF100710P | EUROREPAR | E147172 |
| FIAT | 46741119 | KS | 50014066 | MAGNETI | 71760181 |
| MAHLE | LX1026 | MANDO | MMF015256 | MANN | C3188 |
| PURFLUX | A1091 | UFI | 3012700 | VALEO | 585223 |
| WIXFILTRON | AP0242 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Alfa Romeo 147 (937_) | Фільтр Alfa Romeo GT (937_) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WIX Filters |
| Код запчастини | WA6701 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 307 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Висота | 60 мм |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | GT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Довжина: | 307 мм |
| Код товару | WX WA6701 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 297 ₴

