-10%

Фільтр паливний AUDI A6/A7 KL1102 (opt-om)
1 211 ₴
1 089,90 ₴
- Готово до відправки
- Код: MH KL1102
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Фільтр паливний AUDI A6/A7 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
MH KL1102

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
KL1102
(MAHLE)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| O випускного отвору |
|
|
| O впускного отвору |
|
|
| Вага нетто |
|
|
| Виконання фільтра |
|
|
| Висота |
|
|
| Висота паковання |
|
|
| Довжина паковання |
|
|
| Ширина паковання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AUDI | 4G0127401 | BLUE PRINT | ADV182343 | BOSCH | F026402361 |
| CUPRA | 4G0127401 | MAHLE | KL985 | MANN | WK6037 |
| UFI | 3198500 | VW | 4G0127401 | WIXFILTRON | WF8528 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Audi A6 C7 (4G2, 4GC) | Фільтр Audi A6 C7 Avant (4G5, 4GD) | Фільтр Audi A6 Allroad C7 (4GH, 4GJ) |
| Фільтр Audi A7 Sportback (4GA, 4GF) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mahle |
| Код запчастини | KL1102 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Висота | 249.5 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 12.3 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 54,6 мм |
| O випускного отвору | 12,3 мм |
| O впускного отвору | 10 мм |
| Вага нетто | 258,0 г |
| Виконання фільтра | Магістральний фільтр |
| Висота паковання | 25,50 см |
| Довжина паковання | 7,5 см |
| Код товару | MH KL1102 |
| Ширина паковання | 7,50 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 089,90 ₴

