-10%

Фільтр паливний AUDI A6 2,0 TDI 2008 - ? F 026 402 066 (opt-om)
912 ₴
820,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: BO F026402066
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Фільтр паливний AUDI A6 2,0 TDI 2008 - ? (opt-om)

КОД ТОВАРУ
BO F026402066

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
F 026 402 066
(BOSCH)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| O випускного отвору |
|
|
| O впускного отвору |
|
|
| Виконання фільтра |
|
|
| Висота |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AUDI | 4F0127401F | BLUE PRINT | ADV182309 | CHAMPION | L499 |
| CHAMPION | CFF100499 | DELPHI | HDF698 | EUROREPAR | 1643628980 |
| KS | 50014277 | MAHLE | KL658 | MANN | WK6001 |
| PURFLUX | FCS776 | SEAT | 4F0127401F | UFI | 3192100 |
| VALEO | 587077 | VW | 4F0127401F | WIXFILTRON | WF8432 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Audi A6 C6 (4F2) | Фільтр Audi A6 C6 Avant (4F5) | Фільтр Seat EXEO (3R2) |
| Фільтр Seat EXEO ST (3R5) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | F026402066 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Висота | 250 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 11 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Audi |
| Сумісність з моделлю | A6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 55,5 мм |
| O випускного отвору | 11 мм |
| O впускного отвору | 9 мм |
| Виконання фільтра | Магістральний фільтр |
| Код товару | BO F026402066 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 820,80 ₴

