-10%

Фільтр паливний 0 450 906 453 (opt-om)
671 ₴
603,90 ₴
- Готово до відправки
- Код: BO 0450906453
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Фільтр паливний ФІЛЬТР ПАЛИВНИЙ (opt-om)

КОД ТОВАРУ
BO 0450906453

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
0 450 906 453
(BOSCH)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| O випускного отвору |
|
|
| O впускного отвору |
|
|
| Виконання фільтра |
|
|
| Висота |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AUDI | 057127401D | AUDI | 8Z0127435 | BLUE PRINT | ADV182311 |
| DELPHI | HDF540 | EUROREPAR | 1643628880 | MAHLE | KL197 |
| MANN | WK829 | PURFLUX | FCS705 | SWAG | 30930371 |
| UFI | 2442500 | VALEO | 587560 | VW | 057127401D |
| VW | 8Z0127435 | WIXFILTRON | WF8276 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Audi A2 (8Z0) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0450906453 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Висота | 181 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10.2 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 87 мм |
| O випускного отвору | 10,2 мм |
| O впускного отвору | 10,2 мм |
| Виконання фільтра | Магістральний фільтр |
| Код товару | BO 0450906453 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 603,90 ₴

