-10%

Фільтр масляний BMW 3(E90/E91/E92/E93) 05-; X5(E70) 06-; X6(E71) 08-; 5(F10/11/18) 10-; 7 (F01/02) 08 HU720/3X (opt-om)
760 ₴
684 ₴
- Готово до відправки
- Код: MF HU720/3X
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Фільтр масляний BMW 3(E90/E91/E92/E93) 05-; X5(E70) 06-; X6(E71) 08-; 5(F10/11/18) 10-; 7 (F01/02) 08- (opt-om)

КОД ТОВАРУ
MF HU720/3X

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
HU720/3X
(MANN+HUMMEL)
| Характеристика |
|
|
| Виконання фільтра |
|
|
| Висота |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Внутрішній діаметр 1 |
|
|
| Додатковий виріб / додаткова інформація |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Зовнішній діаметр 1 |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASHIKA | 10ECO101 | BLUE PRINT | ADB112104 | BMW | 11427808443 |
| BOSCH | F026407094 | CHAMPION | COF101597E | EUROREPAR | 1637766880 |
| KS | 50014487 | MAHLE | OX560DECO | MANDO | EEOB0057Y |
| PROFIT | 15411072 | PURFLUX | L444 | SWAG | 20938530 |
| UFI | 2509600 | VALEO | 586603 | WIXFILTRON | WL7469 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр BMW 3 (E90) | Фільтр BMW 3 Touring (E91) | Фільтр BMW 3 купе (E92) |
| Фільтр BMW 3 Кабріолет (E93) | Фільтр BMW 5 GRAN TURISMO (F07) | Фільтр BMW 5 (F10) |
| Фільтр BMW 5 Touring (F11) | Фільтр BMW 7 (F01, F02, F03, F04) | Фільтр BMW X5 (E70) |
| Фільтр BMW X6 (E71, E72) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mann-Hummel |
| Код запчастини | HU7203X |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Зовнішній діаметр | 63 мм |
| Внутрішній діаметр. | 28 мм |
| Внутрішній діаметр 1 | 31 мм |
| Висота | 155 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з ущільненням |
| Зовнішній діаметр 1 | 63 мм |
| Код товару | MF HU720/3X |
Інформація для замовлення
- Ціна: 684 ₴

