-10%

Фільтр масляний ALFA ROMEO 145, 146, 156, 166, COUPE 1/97->; LANCIA DELTA 1.8I 16V 1/96->'' OC272 (opt-om)
275 ₴
247,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: MH OC272
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Фільтр масляний ALFA ROMEO 145, 146, 156, 166, COUPE 1/97->; LANCIA DELTA 1.8I 16V 1/96->'' (opt-om)

КОД ТОВАРУ
MH OC272

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
OC272
(MAHLE)
| Характеристика |
|
|
| D2 |
|
|
| № артикула рекомендованого ТЗ спеціального призначення |
|
|
| O |
|
|
| Вага нетто |
|
|
| Виконання фільтра |
|
|
| Висота |
|
|
| Висота паковання |
|
|
| Діам. ущільн. кільця |
|
|
| Довжина паковання |
|
|
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 |
|
|
| З'єднувальна нарізь |
|
|
| Пусковий момент |
|
|
| Тип клапана |
|
|
| Ширина паковання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ALFA ROMEO | 0060621890 | ALFA ROMEO | 0060810852 | ALFA ROMEO | 46423474 |
| ALFA ROMEO | 46808398 | ALFA ROMEO | 6001073256 | ALFA ROMEO | 60612882 |
| ALFA ROMEO | 60621830 | ALFA ROMEO | 60621890 | ALFA ROMEO | 60810852 |
| ALFA ROMEO | 71736159 | ALFA ROMEO | 71771758 | ALFA ROMEO | 7715489 |
| BOSCH | 0451103300 | CHAMPION | F133 | CHAMPION | F114 |
| FIAT | 46808398 | FIAT | 6001073256 | FIAT | 60612882 |
| FIAT | 606128821 | FIAT | 60621830 | FIAT | 60621890 |
| FIAT | 60657858 | FIAT | 60810852 | FIAT | 71736159 |
| FIAT | 71771758 | FIAT | 7715489 | FIAT | 0060621890 |
| FIAT | 0060810852 | FIAT | 46423474 | GMC | 93156652 |
| GMC | 93156659 | KS | 50013545 | LANCIA | 0060621890 |
| LANCIA | 46423474 | LANCIA | 46808398 | LANCIA | 6001073256 |
| LANCIA | 60612882 | LANCIA | 60621890 | LANCIA | 60810852 |
| LANCIA | 71736159 | LANCIA | 71771758 | LANCIA | 7715489 |
| MAGNETI | 71760124 | MANN | W71232 | MANN | W71216 |
| OPEL | 0650386 | OPEL | 650386 | OPEL | 93156652 |
| OPEL | VOF114 | PURFLUX | LS296 | SWAG | 70939838 |
| UFI | 2341500 | VALEO | 586051 | VAUXHALL | VOF114 |
| WIXFILTRON | WL7091 | WIXFILTRON | WL7083 | WIXFILTRON | WL7269 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Alfa Romeo 145 (930_) | Фільтр Alfa Romeo 146 (930_) | Фільтр Alfa Romeo 147 (937_) |
| Фільтр Alfa Romeo 155 (167_) | Фільтр Alfa Romeo 156 (932_) | Фільтр Alfa Romeo 156 SPORTWAGON (932_) |
| Фільтр Alfa Romeo 166 (936_) | Фільтр Alfa Romeo GT (937_) | Фільтр Alfa Romeo GTV (916_) |
| Фільтр Alfa Romeo SPIDER (916_) | Фільтр Fiat BARCHETTA (183_) | Фільтр Fiat COUPE (175_) |
| Фільтр Fiat DOBLO Мінівен (119_, 223_) | Фільтр Fiat DOBLO Фургон/мінівен (223_) | Фільтр Fiat MAREA (185_) |
| Фільтр Fiat MAREA WEEKEND (185_) | Фільтр Fiat PALIO (178_, 171_) | Фільтр Fiat PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) |
| Фільтр Fiat PANDA (169_) | Фільтр Fiat PANDA Фургон/хетчбек (169_) | Фільтр Fiat PUNTO (188_) |
| Фільтр Fiat PUNTO Фургон/хетчбек (188_) | Фільтр Fiat SEICENTO / 600 (187_) | Фільтр Fiat STILO (192_) |
| Фільтр Fiat STILO MULTI WAGON (192_) | Фільтр Fiat UNO (146_) | Фільтр LANCIA DELTA II (836_) |
| Фільтр LANCIA LYBRA (839_) | Фільтр LANCIA LYBRA SW (839_) | Фільтр LANCIA THESIS (841_) |
| Фільтр LANCIA Y (840_) | Фільтр LANCIA YPSILON (843_) | Фільтр Opel ASCONA C Хетчбек (J82) |
| Фільтр Opel ASCONA C (J82) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mahle |
| Код запчастини | OC272 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Opel, Lancia, Fiat, Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | Doblo, 156, Bravo, Stilo, Palio, Ypsilon, Punto, 145, 146, 155, Thesis, Spider, Uno, Ascona, GT, Coupe, Delta |
| Користувальницькі характеристики | |
| D2 | 71,0 мм |
| O | 75,0 мм |
| Вага нетто | 258,0 г |
| Виконання фільтра | Фільтр для накручування |
| Висота паковання | 7,50 см |
| Висота | 80,0 мм |
| Довжина паковання | 8,0 см |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з одним клапаном блокування зворотного ходу |
| Діам. ущільн. кільця | 61,7 мм |
| З’єднувальна нарізь | M20X1,5 |
| Код товару | MH OC272 |
| Пусковий момент | 20 Н·м |
| Тип клапана | Перепускной клапан |
| Ширина паковання | 8,00 см |
| № артикула рекомендованого ТЗ спеціального призначення | OCS 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 247,50 ₴

