-10%

Фільтр масляний 10-ECO152 (opt-om)
545 ₴
490,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: ASH 10-ECO152
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Фільтр масляний (opt-om)

КОД ТОВАРУ
ASH 10-ECO152

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
10-ECO152
(ASHIKA)
| Характеристика |
|
|
| Виконання фільтра |
|
|
| Висота |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Внутрішній діаметр 1 |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| MAHLE | OX1175D | MITSUBISHI | 15208HJ00A | MITSUBISHI | 504385104 |
| MITSUBISHI | QQC000001 | UFI | 2509200 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Mitsubishi Canter (FE5, FE6) VI |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASHIKA |
| Код запчастини | 10ECO152 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
| Внутрішній діаметр. | 21 мм |
| Внутрішній діаметр 1 | 39,5 мм |
| Висота | 133 мм |
| Код товару | ASH 10-ECO152 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 490,50 ₴

