-10%

Фільтр масляний 0 451 103 311 (opt-om)
297 ₴
267,30 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: BO 0451103311
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Фільтр масляний ФІЛЬТР МАСЛЯНИЙ (opt-om)

КОД ТОВАРУ
BO 0451103311

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
0 451 103 311
(BOSCH)
| Характеристика |
|
|
| Виконання фільтра |
|
|
| Висота |
|
|
| Внутрішній діаметр 2 |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Зовнішній діаметр 2 |
|
|
| Кількість |
|
|
| Розмір нарізі |
|
|
| Тиск відкривання перепускного клапана |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASHIKA | 1004497 | AUSTIN | GFE178 | GEHL | 550002654409 |
| HERTH+BUSS JAKOPARTS | J1314011 | HONDA | 15400P5TG00 | HONDA | 15400PDDE00 |
| HONDA | 15400PDDEOO | KS | 50013859 | LAND ROVER | ERR5542 |
| MAHLE | OC269 | MANN | W92011 | PERKINS | 2654409 |
| PMC | PBJ013 | PURFLUX | LS294 | ROVER | ERR5542 |
| ROVER | GFE178 | ROVER | LRF000010 | SCHAEFF | 5568656482 |
| UFI | 2324600 | VALEO | 586074 | VOLVO | 861476 |
| VOLVO | 8614760 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Honda ACCORD V (CE, CF_, CD) | Фільтр Honda ACCORD VI (CK, CG, CH, CF) | Фільтр Honda ACCORD VI HATCHBACK (CH, CL) |
| Фільтр Honda CIVIC VI Fastback (MA, MB) | Фільтр Honda CIVIC VI Aerodeck (MB, MC) | Фільтр ROVER MAESTRO Хетчбек |
| Фільтр ROVER MONTEGO | Фільтр ROVER MONTEGO Estate (XE) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0451103311 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Rover, Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic, Accord, Maestro |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтр для накручування |
| Зовнішній діаметр | 94 мм |
| Внутрішній діаметр 2 | 63 мм |
| Висота | 70 мм |
| Зовнішній діаметр 2 | 72 мм |
| Код товару | BO 0451103311 |
| Кількість | 1 |
| Розмір нарізі | 13/16" 16 UNF |
| Тиск відкривання перепускного клапана | 1 бар |
Інформація для замовлення
- Ціна: 267,30 ₴

