-10%

Фільтр АКПП VW-AUDI / 0AW 301 516 H 30109626 (opt-om)
1 023 ₴
920,70 ₴
- Готово до відправки
- Код: SW 30109626
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Фільтр АКПП VW-AUDI / 0AW 301 516 H (opt-om)

КОД ТОВАРУ
SW 30109626

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
30109626
(SWaG)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Виконання фільтра |
|
|
| Довжина |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Тип коробки |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASHIKA | FTA064 | AUDI | 0AW301516C | AUDI | 0AW301516D |
| AUDI | 0AW301516E | AUDI | 0AW301516G | AUDI | 0AW301516H |
| AUDI | AW301516C | AUDI | AW301516D | AUDI | AW301516E |
| AUDI | AW301516G | AUDI | AW301516H | BLUE PRINT | ADV182179 |
| MAHLE | HX155 | METZGER | 8020041 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Audi A4 B8 (8K2) | Фільтр Audi A4 B8 Avant (8K5) | Фільтр Audi A5 (8T3) |
| Фільтр Audi A5 Sportback (8TA) | Фільтр Audi A5 Кабріолет (8F7) | Фільтр Audi A6 C7 (4G2, 4GC) |
| Фільтр Audi A6 C7 Avant (4G5, 4GD) | Фільтр Audi A7 Sportback (4GA, 4GF) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Swag |
| Код запчастини | 30109626 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6, A4, A5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,305 кг |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Зовнішній діаметр | 61 мм |
| Довжина: | 207 мм |
| Код товару | SW 30109626 |
| Тип коробки передач | Автоматична коробка передач CVT (безступінчаста) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 920,70 ₴

