-10%

Фара протитуманна ПРОТИТУМАННА ФАРА 0 306 001 004 (opt-om)
2 601 ₴
2 340,90 ₴
- Готово до відправки
- Код: BO 0306001004
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Фара протитуманна ПРОТИТУМАННА ФАРА (opt-om)

КОД ТОВАРУ
BO 0306001004

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
0 306 001 004
(BOSCH)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Номінальна напруга |
|
|
| Номінальна напруга |
|
|
| Спосіб монтажу |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Тип лампи |
|
|
| Ширина |
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0306001004 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 242 мм |
| Сумісність з моделлю | H-1, H-3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 132 мм |
| Код товару | BO 0306001004 |
| Номінальна напруга | 24 В |
| Способ монтажа | Навісний компонент |
| Сторона монтажу | спереду |
| Тип лампи | H1/H3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 340,90 ₴

