
Фара денного світла ФАРА LEDRIVING LIGHTBAR FX250-CB / 12/24V 35W 6000K / КОМБИНИРОВАННЫЙ ДАЛЬНИЙ LEDDL103-CB (opt-om)
4 479 ₴
- Немає в наявності
- Код: OS LEDDL103-CB
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
OPT-OM.ORG.UA
Фара денного світла ФАРА LEDRIVING LIGHTBAR FX250-CB / 12/24V 35W 6000K / КОМБИНИРОВАННИЙ ДАЛЬНИЙ И БЛИЖНИЙ СВЕТ / УГОЛ ЛУЧА ДО 5° И ДАЛЬНОСТЬЮ ДО 32 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
OS LEDDL103-CB

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
LEDDL103-CB
(СНГ)
| Характеристика |
|
|
| Виконання бортової мережі |
|
|
| Виконання бортової мережі |
|
|
| Висота |
|
|
| Довжина |
|
|
| Напряжение, V |
|
|
| Напряжение, V |
|
|
| Номінальна потужність |
|
|
| Спосіб монтажу |
|
|
| Тип |
|
|
| Тип лампи |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| СНГ | LEDDL105SP | СНГ | LEDDL101WD | СНГ | LEDDL102WD |
| СНГ | LEDDL106SP | СНГ | LEDDL101SP | СНГ | LEDDL102SP |
| СНГ | LEDDL103SP | СНГ | LEDDL104SP | СНГ | LEDDL107SP |
| СНГ | LEDDL104CB | СНГ | LEDDL113CB | PHILIPS | UD2002LX1 |
| PHILIPS | UD2001LX2 | PHILIPS | UD5001LX1 | PHILIPS | UD5101LX1 |
| PHILIPS | UD2003LX1 | PHILIPS | UD5102LX1 | PHILIPS | UD5002LX1 |
| PHILIPS | UD2001RX1 | PHILIPS | UD5003LX1 | PHILIPS | UD5103LX1 |
| PHILIPS | UD5050LX1 | PHILIPS | UD5001RX1 | PHILIPS | UD5004LX1 |
| PHILIPS | UD7050LX1 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СНД |
| Код запчастини | LEDDL103CB |
| Промінь | комбінований |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Висота | 57 мм |
| Ширина | 93.5 мм |
| Сумісність з моделлю | V12 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання бортової мережі | для ТЗ з бортовою мережею 24 В |
| Довжина: | 309 мм |
| Код товару | OS LEDDL103-CB |
| Напруга, V | 24V |
| Номінальна потужність | 35 Вт |
| Способ монтажа | з гвинтовим кріпленням |
| Тип лампи | LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 479 ₴

