-10%

Трансмісійний фільтр з прокладкою (SWAG) MERCEDES-BENZ PKW / 246 377 23 00 10105810 (opt-om)
931 ₴
837,90 ₴
- Готово до відправки
- Код: SW 10105810
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Трансмісійний фільтр з прокладкою (SWAG) MERCEDES-BENZ PKW / 246 377 23 00 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
SW 10105810

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
10105810
(SWaG)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Виконання фільтра |
|
|
| Висота |
|
|
| Діам. ущільн. кільця |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASHIKA | FTA134 | BLUE PRINT | ADU172113 | MAHLE | HX232D |
| MERCEDES-BENZ | 0229978045 | MERCEDES-BENZ | 2463770495 | MERCEDES-BENZ | 2463772300 |
| MERCEDES-BENZ | A0229978045 | MERCEDES-BENZ | A2463770495 | MERCEDES-BENZ | A2463772300 |
| METZGER | 8020069 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Трансмісійний Mercedes-Benz A-CLASS (W176) | Трансмісійний Mercedes-Benz A-CLASS (W177) | Трансмісійний Mercedes-Benz B-CLASS Sports Tourer (W246, W242) |
| Трансмісійний Mercedes-Benz B-CLASS Sports Tourer (W247) | Трансмісійний Mercedes-Benz CLA купе (C117) | Трансмісійний Mercedes-Benz CLA (C118) |
| Трансмісійний Mercedes-Benz CLA Shooting Brake (X117) | Трансмісійний Mercedes-Benz GLA-CLASS (X156) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Swag |
| Код запчастини | 10105810 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | B-Class, GLA-Class, A-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,025 кг |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Зовнішній діаметр | 38 мм |
| Висота | 99 мм |
| Діам. ущільн. кільця | 61 мм |
| Код товару | SW 10105810 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 837,90 ₴

