-10%

Супорт гальма MERCEDES E-CLASS (W211) 9292280 (opt-om)
5 088 ₴
4 579,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: FTE 9292280
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Супорт гальма MERCEDES E-CLASS (W211) (opt-om)

КОД ТОВАРУ
FTE 9292280

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
9292280
(FTE)
| Характеристика |
|
|
| O поршня |
|
|
| Вага |
|
|
| Виконання гальмівного суппорта |
|
|
| Гальмівна система |
|
|
| Додатковий виріб / додаткова інформація |
|
|
| Колір гальмівного суппорта |
|
|
| Матеріал |
|
|
| парні номери артикулів |
|
|
| Сторона монтажу |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BOSCH | 0986135013090 | BOSCH | 0986135013 | BOSCH | 0204204788 |
| BREMBO | F50229 | FERODO | FCL694506 | FTE | RX609852A0 |
| MERCEDES-BENZ | 0024204283 | MERCEDES-BENZ | 0034200283 | MERCEDES-BENZ | 24204283 |
| MERCEDES-BENZ | 34200283 | MERCEDES-BENZ | A0024204283 | MERCEDES-BENZ | A0034200283 |
| METZGER | 6260148 | METZGER | 6250148 | NK | 2133196 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Супорт Mercedes-Benz E-CLASS (W211) | Супорт Mercedes-Benz E-CLASS T-Model (S211) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FTE |
| Код запчастини | 9292280 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Діаметр поршня | 60 мм |
| Конструкція | Кулачковий |
| Матеріал супорта | Алюміній |
| Призначення | Переднє праве колесо |
| Комплектація супорта | Без тримача |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Користувальницькі характеристики | |
| O поршня | 60 мм |
| Вага | 2 кг |
| Виконання гальмівного супорта | Плавальна скоба |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | без кронштейна |
| Код товару | FTE 9292280 |
| Колір гальмівного супорта | сірий |
| Матеріал | Алюміній |
| Сторона монтажу | Передня вісь праворуч |
| Гальмівна система | Bosch |
| парні номери артикулів | 9292279 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 579,20 ₴

