-10%

Супорт гальма J3220803 (opt-om)
2 787 ₴
2 508,30 ₴
- Готово до відправки
- Код: HBJ J3220803
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Супорт гальма СУПОРТ ГАЛЬМА (opt-om)

КОД ТОВАРУ
HBJ J3220803

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
J3220803
(HERTH+BUSS JAKOPARTS)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Виконання гальмівного суппорта |
|
|
| Гальмівна система |
|
|
| для O кабелю |
|
|
| парні номери артикулів |
|
|
| Старі запчастини повертати не потрібно |
|
|
| Товщина гальмівного диска |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ATE | 24338417245 | AUDI | 1J0615424 | AUDI | 8N0615424 |
| BOSCH | 0986474072090 | BOSCH | 0986474072 | BREMBO | F85141 |
| FERODO | FCL692771 | FTE | RX389833A0 | FTE | 9298140 |
| FTE | 9290696 | FTE | RS389833A0 | FTE | 9298027 |
| NK | 2147218 | SEAT | 1J0615424 | SEAT | 8N0615424 |
| SKODA | 1J0615424 | SKODA | 8N0615424 | TRW | BHN181 |
| VAG | 1J0615424 | VAG | 8N0615424 | VW | 1J0615424 |
| VW | 8N0615424 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Супорт Audi A3 (8L1) | Супорт Audi TT (8N3) | Супорт Audi TT Roadster (8N9) |
| Супорт Seat CORDOBA (6K1, 6K2) | Супорт Seat CORDOBA Vario (6K5) | Супорт Seat IBIZA II (6K1) |
| Супорт Seat LEON (1M1) | Супорт Seat TOLEDO II (1M2) | Супорт Skoda OCTAVIA I (1U2) |
| Супорт Skoda OCTAVIA I COMBI (1U5) | Супорт VW GOLF IV (1J1) | Супорт VW GOLF IV Van (1J1) |
| Супорт VW GOLF IV Cabriolet (1E7) | Супорт VW NEW BEETLE (9C1, 1C1) | Супорт VW POLO Variant (6V5) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Herth+Buss |
| Код запчастини | J3220803 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Діаметр | 38 мм |
| Товщина диска | 9 мм |
| Конструкція | Однопоршневі |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Cordoba, Polo, Toledo, A3, Octavia, Leon, TT, Golf, New Beetle, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 38 мм |
| Виконання гальмівного супорта | Гальмівний супорт (1-поршн.) |
| Код товару | HBJ J3220803 |
| Старі запчастини повертати не потрібно | 99943600 |
| Товщина гальмівного диска | 9 мм |
| Гальмівна система | LUCAS |
| для O кабелю | 3,0 мм |
| парні номери артикулів | J3210803 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 508,30 ₴

