
Супорт гальма J3210810 (opt-om)
3 095 ₴
- Готово до відправки
- Код: HBJ J3210810
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Супорт гальма СУПОРТ ГАЛЬМА (opt-om)

КОД ТОВАРУ
HBJ J3210810

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
J3210810
(HERTH+BUSS JAKOPARTS)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Виконання гальмівного суппорта |
|
|
| Гальмівна система |
|
|
| парні номери артикулів |
|
|
| Старі запчастини повертати не потрібно |
|
|
| Товщина гальмівного диска |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AUDI | 8E0615423A | BOSCH | 0986473225090 | BOSCH | 0986473225 |
| BREMBO | F85170 | FERODO | FCL692798 | FTE | RX389861A0 |
| FTE | 9290733 | FTE | RS389861A0 | FTE | 9298036 |
| METZGER | 6260253 | METZGER | 6250253 | NK | 214769 |
| PROFIT | 50073002 | SEAT | 8E0615423A | SKODA | 8E0615423A |
| TRW | BHN192 | VAG | 8E0615423A | VW | 8E0615423A |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Супорт Audi A6 C5 (4B2) | Супорт Audi A6 C5 Avant (4B5) | Супорт Audi ALLROAD C5 (4BH) |
| Супорт VW PASSAT B5 (3B2) | Супорт VW PASSAT B5 Variant (3B5) | Супорт VW PASSAT B5.5 (3B3) |
| Супорт VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Herth+Buss |
| Код запчастини | J3210810 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Діаметр | 38 мм |
| Товщина диска | 10 мм |
| Конструкція | Однопоршневі |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | A6, Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 38 мм |
| Виконання гальмівного супорта | Гальмівний супорт (1-поршн.) |
| Код товару | HBJ J3210810 |
| Старі запчастини повертати не потрібно | 99943600 |
| Товщина гальмівного диска | 10 мм |
| Гальмівна система | LUCAS |
| парні номери артикулів | J3220810 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 095 ₴

