-10%

Стартер СТАРТЕР 113977 CN 113977 (opt-om)
6 557 ₴
5 901,30 ₴
- Готово до відправки
- Код: CG 113977
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Стартер СТАРТЕР 113977 CN (opt-om)

КОД ТОВАРУ
CG 113977

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
113977
(CARGO)
| Характеристика |
|
|
| O фланця |
|
|
| Базове положення малої шестірні |
|
|
| Виконання стартера |
|
|
| Кільк. зубц. |
|
|
| Кількість кріпильних отворів |
|
|
| Кількість нарізних отворів |
|
|
| Напруга |
|
|
| Напрямок обертання |
|
|
| Потужність стартера |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AS | S5099 | BOSCH | F032113977 | CHRYSLER | 04868860AA |
| CHRYSLER | 4868860AA | MAGNETI | MSRC1482 | MITSUBISHI | M002T88971 |
| MITSUBISHI | M2T88971 | MITSUBISHI | M2T88971ZC | PROFIT | 71130977 |
| PSH | 830588093130 | PSH | 830588093370 | VALEO | 458900 |
| WAI | 32716N |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Стартер Chrysler GRAND VOYAGER V (RT) | Стартер Chrysler VOYAGER IV (RG, RS) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CARGO |
| Код запчастини | 113977 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| O фланця | 82,00 мм |
| Базове положення малої шестірні | 9,00 мм |
| Виконання стартера | з редукторною передачею |
| Код товару | CG 113977 |
| Кількість кріпильних отворів | 3 |
| Кільк. зубц. | 9 |
| Кількість нарізних отворів | 3 |
| Напрямок обертання | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
| Напруга | 12 В |
| Потужність стартера | 2,2 кВт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 901,30 ₴

