-10%

Стабілізатор (стійки) СТОЙКА СТАБ. RENAULT DUSTER 10-. DACIA DUSTER 10- FRONT (L/R) 2305-0552 (opt-om)
401 ₴
360,90 ₴
- Готово до відправки
- Код: PR 2305-0552
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Стабілізатор (стійки) СТОЙКА СТАБ. RENAULT DUSTER 10-. DACIA DUSTER 10- FRONT (L/R) (opt-om)

КОД ТОВАРУ
PR 2305-0552

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
2305-0552
(PROFIT)
| Характеристика |
|
|
| Довжина |
|
|
| Зовнішня нарізь |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Штанга/підпірний брус |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASHIKA | 10600004 | BGA | LS1507 | CTR | CL0535 |
| CTR | CLSS6 | CTR | PL0535 | DACIA | 551103022R |
| DACIA | 551103428R | DACIA | 8200814411 | DELPHI | TC2373 |
| FAG | 818045510 | FEBEST | 2423DASTF | LEMFORDER | 36090 |
| MAGNETI | SSP2154 | MANDO | MSC015572 | RENAULT | 546183913R |
| RENAULT | 8660005538 | RENAULT | 551103022R | RENAULT | 8200814411 |
| SIDEM | 5160 | SKF | VKDS346009 | SWAG | 60937305 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Стабілізатор Dacia DUSTER (HS_) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Profit |
| Код запчастини | 23050552 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Довжина | 294 мм |
| Сумісність з маркою | Dacia |
| Сумісність з моделлю | Duster |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 294 мм |
| Зовнішня нарізь | M 10 x 1,5 мм |
| Код товару | PR 2305-0552 |
| Сторона монтажу | Передня вісь з обох боків |
| Штанга/підпірний брус | З’єднувальна тяга |
Інформація для замовлення
- Ціна: 360,90 ₴

