-10%

Стабілізатор (стійки) NISSAN PRIMERA 04/02- NI-LS-2798 (opt-om)
473 ₴
425,70 ₴
- Готово до відправки
- Код: MO NI-LS-2798
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Стабілізатор (стійки) NISSAN PRIMERA 04/02- (opt-om)

КОД ТОВАРУ
MO NI-LS-2798

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
NI-LS-2798
(MOOG)
| Характеристика |
|
|
| D3 |
|
|
| Висота паковання |
|
|
| Довжина |
|
|
| Довжина паковання |
|
|
| парні номери артикулів |
|
|
| Розмір нарізі 1 |
|
|
| Розмір нарізі 2 |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Тип нарізі |
|
|
| Тип паковання |
|
|
| Ширина паковання |
|
|
| Штанга/підпірний брус |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 555 | SLN020R | ASHIKA | 10601121R | BGA | LS6302 |
| BLUE PRINT | ADN18544 | BLUE PRINT | ADN185137 | CTR | CL0464 |
| CTR | CLN40 | DELPHI | TC1355 | FAG | 818046310 |
| FEBEST | 0223P12FR | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J4971016 | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J4961036 |
| LEMFORDER | 34499 | MAGNETI | SSP2447 | METZGER | 53017312 |
| NISSAN | 54618AU000 | NISSAN | 54618BA30A | PROFIT | 23050535 |
| SIDEM | 41567 | SIDEM | 41661 | SKF | VKDS842008 |
| SWAG | 82921815 | SWAG | 82948155 | TRW | JTS1097 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Стабілізатор Nissan PRIMERA Hatchback (P12) | Стабілізатор Nissan PRIMERA (P12) | Стабілізатор Nissan PRIMERA Універсал (WP12) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Код запчастини | NILS2798 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Довжина | 65 мм |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Primera |
| Користувальницькі характеристики | |
| D3 | 10 мм |
| Висота паковання | 6,5 см |
| Довжина: | 65 мм |
| Довжина паковання | 13 см |
| Код товару | MO NI-LS-2798 |
| Розмір нарізі 1 | M10x1.25 |
| Розмір нарізі 2 | M12x1.75 |
| Сторона монтажу | праворуч |
| Тип нарізі | з правою наріззю |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина паковання | 8,5 см |
| Штанга/підпірний брус | З’єднувальна тяга |
| парні номери артикулів | NI-LS-2779 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 425,70 ₴

