-10%

Стабілізатор (стійки) JEEP GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) CH-LS-13881 (opt-om)
770 ₴
693 ₴
- Готово до відправки
- Код: MO CH-LS-13881
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Стабілізатор (стійки) JEEP GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) (opt-om)

КОД ТОВАРУ
MO CH-LS-13881

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
CH-LS-13881
(MOOG)
| Характеристика |
|
|
| D3 |
|
|
| Висота паковання |
|
|
| Довжина |
|
|
| Довжина паковання |
|
|
| парні номери артикулів |
|
|
| Розмір нарізі 1 |
|
|
| Розмір нарізі 2 |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Тип паковання |
|
|
| Ширина паковання |
|
|
| Штанга/підпірний брус |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BLUE PRINT | ADA108536 | CHRYSLER | 68069655AB | FEBEST | 2023WKFL |
| JEEP | 68069655AB | JEEP | 68069655AC | MAGNETI | SSP2159 |
| SIDEM | 93066 | SWAG | 14948002 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Стабілізатор JEEP (BAW) GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Код запчастини | CHLS13881 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Передній лівий |
| Довжина | 132 мм |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Сумісність з маркою | Jeep |
| Сумісність з моделлю | Grand Cherokee |
| Користувальницькі характеристики | |
| D3 | 12 мм |
| Висота паковання | 6,8 см |
| Довжина: | 132 мм |
| Довжина паковання | 23,5 см |
| Код товару | MO CH-LS-13881 |
| Розмір нарізі 1 | M12x1.5 |
| Розмір нарізі 2 | M12x1.5 |
| Сторона монтажу | Передня вісь ліворуч |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина паковання | 20,1 см |
| Штанга/підпірний брус | З’єднувальна тяга |
| парні номери артикулів | CH-LS-13882 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 693 ₴

