-10%

Стабілізатор (стійки) CHRYSLER / DODGE / JEEP 200, SEBRING / AVENGER, CALIBER / COMPASS, PATRIOT 0 CH-LS-15268 (opt-om)
659 ₴
593,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: MO CH-LS-15268
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Стабілізатор (стійки) CHRYSLER / DODGE / JEEP 200, SEBRING / AVENGER, CALIBER / COMPASS, PATRIOT 06/06 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
MO CH-LS-15268

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
CH-LS-15268
(MOOG)
| Характеристика |
|
|
| D1 |
|
|
| D2 |
|
|
| D3 |
|
|
| Висота паковання |
|
|
| Довжина |
|
|
| Довжина паковання |
|
|
| Розмір нарізі 1 |
|
|
| Розмір нарізі 2 |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Тип паковання |
|
|
| Ширина паковання |
|
|
| Штанга/підпірний брус |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASHIKA | 10609913 | BLUE PRINT | ADA108526 | CHRYSLER | 05174185AA |
| CHRYSLER | 05174185AB | CHRYSLER | 05174185AC | DODGE | 05174185AA |
| DODGE | 05174185AB | DODGE | 05174185AC | JEEP | 05174185AA |
| JEEP | 05174185AB | JEEP | 05174185AC | METZGER | 53059408 |
| PROFIT | 23050953 | SWAG | 10941039 | TEDGUM | 00138065 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Стабілізатор Chrysler SEBRING (JS) | Стабілізатор Chrysler SEBRING Кабріолет (JS) | Стабілізатор Dodge AVENGER |
| Стабілізатор Dodge CALIBER | Стабілізатор JEEP (BAW) COMPASS (MK49) | Стабілізатор JEEP (BAW) PATRIOT (MK74) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Код запчастини | CHLS15268 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Передній |
| Довжина | 265 мм |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Сумісність з маркою | Jeep, Dodge, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Compass, Caliber, Avenger, Sebring, Patriot |
| Користувальницькі характеристики | |
| D1 | 16 мм |
| D2 | 16 мм |
| D3 | 8 мм |
| Висота паковання | 6,5 см |
| Довжина: | 265 мм |
| Довжина паковання | 34,5 см |
| Код товару | MO CH-LS-15268 |
| Розмір нарізі 1 | M10x1.25 |
| Розмір нарізі 2 | M10x1.25 |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина паковання | 8,5 см |
| Штанга/підпірний брус | З’єднувальна тяга |
Інформація для замовлення
- Ціна: 593,10 ₴

