-10%

Стабілізатор (стійки) AUDI: A1 (8X1, 8XK), A1 SPORTBACK (8XA, 8XF), A3 (8V1, 8VK), A3 CONVERTIBLE (8V 38600 01 (opt-om)
889 ₴
800,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: LM 38600
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Стабілізатор (стійки) AUDI: A1 (8X1, 8XK), A1 SPORTBACK (8XA, 8XF), A3 (8V1, 8VK), A3 CONVERTIBLE (8V7, 8VE), A3 LIMOUSINE (8VS, 8VM), A3 SPORTBACK ( (opt-om)

КОД ТОВАРУ
LM 38600

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
38600 01
(Lemforder)
| Характеристика |
|
|
| O труби |
|
|
| Довжина |
|
|
| Розмір нарізі 1 |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Штанга/підпірний брус |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AUDI | 5WA505465A | AUDI | 5Q0505465A | AUDI | 5Q0505465C |
| AUDI (FAW) | 5QD505465 | AUDI (FAW) | 5QD505465A | BGA | LS7902 |
| CTR | CL0648 | CTR | CLVW4 | CUPRA | 5WA505465A |
| CUPRA | 5Q0505465C | DELPHI | TC3410 | FAG | 818053110 |
| FAW | 5QD505465A | FAW | 5QD505465 | FEBEST | 2323BA5R |
| MAGNETI | SSP2579 | MANDO | MSC015692 | METZGER | 53067209 |
| MONROE | L29612 | MOOG | VOLS13744 | PROFIT | 23050946 |
| SEAT | 5Q0505465A | SEAT | 5Q0505465C | SEAT | 5WA505465A |
| SIDEM | 63361 | SKF | VKDS441004 | SKODA | 5Q0505465A |
| SKODA | 5Q0505465C | SKODA | 5WA505465A | SWAG | 30102444 |
| TRW | JTS123 | VW | 5Q0505465A | VW | 5Q0505465C |
| VW | 5W0505465 | VW | 5WA505465 | VW | 5WA505465A |
| VW (FAW) | 5QD505465 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Стабілізатор Audi A1 (8X1, 8XK) | Стабілізатор Audi A1 SPORTBACK (8XA, 8XF) | Стабілізатор Audi A3 (8V1, 8VK) |
| Стабілізатор Audi A3 SPORTBACK (8VA, 8VF) | Стабілізатор Audi A3 LIMOUSINE (8VS, 8VM) | Стабілізатор Audi A3 Кабріолет (8V7, 8VE) |
| Стабілізатор Audi A3 Sportback (8YA) | Стабілізатор Audi A3 Limousine (8YS) | Стабілізатор Audi Q2 (GAB, GAG) |
| Стабілізатор Audi Q3 (F3B) | Стабілізатор Audi Q3 Sportback (F3N) | Стабілізатор Audi TT (FV3, FVP) |
| Стабілізатор Audi TT Roadster (FV9, FVR) | Стабілізатор CUPRA FORMENTOR (KM7) | Стабілізатор Seat ATECA (KH7, KHP) |
| Стабілізатор Seat LEON (5F1) | Стабілізатор Seat LEON SC (5F5) | Стабілізатор Seat LEON ST (5F8) |
| Стабілізатор Seat LEON (KL1) | Стабілізатор Seat TARRACO (KN2) | Стабілізатор Skoda KAROQ (NU7, ND7) |
| Стабілізатор Skoda KODIAQ (NS7, NV7, NS6) | Стабілізатор Skoda OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) | Стабілізатор Skoda OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) |
| Стабілізатор Skoda OCTAVIA IV (NX3, NN3) | Стабілізатор Skoda OCTAVIA IV Combi (NX5) | Стабілізатор Skoda SUPERB III (3V3) |
| Стабілізатор Skoda SUPERB III Універсал (3V5) | Стабілізатор VW ARTEON (3H7, 3H8) | Стабілізатор VW ARTEON SHOOTING BRAKE (3H9) |
| Стабілізатор VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) | Стабілізатор VW GOLF VII Variant (BA5, BV5) | Стабілізатор VW GOLF VIII (CD1) |
| Стабілізатор VW GOLF VIII Variant (CG5) | Стабілізатор VW GOLF ALLTRACK VII Variant (BA5, BV5) | Стабілізатор VW GOLF SPORTSVAN VII (AM1, AN1) |
| Стабілізатор VW JETTA VII Ліфтбек (BU3, BU4) | Стабілізатор VW PASSAT B8 (3G2, CB2) | Стабілізатор VW PASSAT B8 Variant (3G5, CB5) |
| Стабілізатор VW PASSAT ALLTRACK B8 Variant (3G5, CB5) | Стабілізатор VW TIGUAN (AD1, AX1) | Стабілізатор VW TIGUAN ALLSPACE (BW2, BJ2) |
| Стабілізатор VW TOURAN (5T1) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lemforder |
| Код запчастини | 3860001 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Місце встановлення | Задній |
| Довжина | 70 мм |
| Діаметр труби | 20 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Jetta, Octavia, Passat, Superb, Leon, Tiguan, A1, Touran, A3, TT, Golf, Q3, Formentor |
| Користувальницькі характеристики | |
| O труби | 20 мм |
| Довжина: | 70 мм |
| Код товару | LM 38600 |
| Розмір нарізі 1 | M10x1,5 |
| Сторона монтажу | Задня вісь |
| Штанга/підпірний брус | З’єднувальна тяга |
Інформація для замовлення
- Ціна: 800,10 ₴

