-10%

Стабілізатор (стійки) ALFA ROMEO: 159 (939 ), 159 SPORTWAGON (939 ), BRERA (939 ), SPIDER (939 ) 30475 01 (opt-om)
914 ₴
822,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: LM 30475
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Стабілізатор (стійки) ALFA ROMEO: 159 (939_), 159 SPORTWAGON (939_), BRERA (939_), SPIDER (939_) (opt-om)

КОД ТОВАРУ
LM 30475

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
30475 01
(Lemforder)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Довжина |
|
|
| парні номери артикулів |
|
|
| Штанга/підпірний брус |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ALFA ROMEO | 50704681 | ALFA ROMEO | 50705312 | ALFA ROMEO | 50705703 |
| ALFA ROMEO | 50706005 | ALFA ROMEO | 50706474 | ALFA ROMEO | 50706475 |
| ALFA ROMEO | 50706595 | ALFA ROMEO | 50706598 | ALFA ROMEO | 51795704 |
| ALFA ROMEO | 51795706 | BGA | LS0211 | DELPHI | TC1815 |
| EUROREPAR | 1634909180 | FAG | 818030210 | FIAT | 50706598 |
| FIAT | 51705704 | FIAT | 51795704 | MAGNETI | SSP2029 |
| MANDO | MSC015196 | METZGER | 53000914 | MOOG | ALLS5096 |
| SIDEM | 35163 | SKF | VKDS442002 | SWAG | 74927421 |
| TRW | JTS552 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Стабілізатор Alfa Romeo 159 (939_) | Стабілізатор Alfa Romeo 159 SPORTWAGON (939_) | Стабілізатор Alfa Romeo BRERA (939_) |
| Стабілізатор Alfa Romeo SPIDER (939_) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lemforder |
| Код запчастини | 3047501 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип штока | Шток підвіски |
| Довжина | 116 мм |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | Brera, 159, Spider |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 8 мм |
| Довжина: | 116 мм |
| Код товару | LM 30475 |
| Штанга/підпірний брус | Маятникова тяга |
| парні номери артикулів | 30474 01 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 822,60 ₴

