-10%
![Сигнал автомобіля електричний СИГНАЛ ОДНОТОНАЛЬНИЙ EC9: ДІАПАЗОН ЧАСТОТ [ГЦ]: 510 (К-СТЬ В УПАКОВЦІ 0986AH0742 (opt-om), фото 1](https://images.prom.ua/4937342159_signal-avtomobilya-elektrichnij.jpg)
Сигнал автомобіля електричний СИГНАЛ ОДНОТОНАЛЬНИЙ EC9: ДІАПАЗОН ЧАСТОТ [ГЦ]: 510 (К-СТЬ В УПАКОВЦІ 0986AH0742 (opt-om)
416 ₴
374,40 ₴
- Готово до відправки
- Код: BO 0986AH0742
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Сигнал автомобіля електричний СИГНАЛ ОДНОТОНАЛЬНИЙ EC9: ДІАПАЗОН ЧАСТОТ [ГЦ]: 510 (К-СТЬ В УПАКОВЦІ: 1 ШТ) (opt-om)

КОД ТОВАРУ
BO 0986AH0742

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
0986AH0742
(BOSCH)
| Характеристика |
|
|
| O отвору |
|
|
| Гучність |
|
|
| Звуковий сигнал |
|
|
| Напруга |
|
|
| Режим роботи |
|
|
| Споживана потужність |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BOSCH | 6033FB1214 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986AH0742 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Porsche, BMW |
| Сумісність з моделлю | X1, Boxster, Polo, 3, 911 |
| Користувальницькі характеристики | |
| O отвору | 8,3 мм |
| Гучність | 110 дБ(А) |
| Звуковий сигнал | Високий тон |
| Код товару | BO 0986AH0742 |
| Напруга | 12 В |
| Споживана потужність | 60 Вт |
| Режим роботи | пневматичн. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 374,40 ₴

![Сигнал автомобіля електричний СИГНАЛ ОДНОТОНАЛЬНИЙ EC9: ДІАПАЗОН ЧАСТОТ [ГЦ]: 510 (К-СТЬ В УПАКОВЦІ 0986AH0742 (opt-om), фото 2](https://images.prom.ua/6536830157_w159_h159_signal-avtomobilya-elektrichnij.jpg)