-10%
![Сигнал автомобіля електричний СИГНАЛ ДВОТОНАЛЬНИЙ WINDTONE: ДІАПАЗОН ЧАСТОТ [ГЦ]: 420 / 500 (К-СТЬ 0986AH0503 (opt-om), фото 1](https://images.prom.ua/4942089845_signal-avtomobilya-elektrichnij.jpg)
Сигнал автомобіля електричний СИГНАЛ ДВОТОНАЛЬНИЙ WINDTONE: ДІАПАЗОН ЧАСТОТ [ГЦ]: 420 / 500 (К-СТЬ 0986AH0503 (opt-om)
715 ₴
643,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: BO 0986AH0503
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Сигнал автомобіля електричний СИГНАЛ ДВОТОНАЛЬНИЙ WINDTONE: ДІАПАЗОН ЧАСТОТ [ГЦ]: 420 / 500 (К-СТЬ В УПАКОВЦІ: 2 ШТ) (opt-om)

КОД ТОВАРУ
BO 0986AH0503

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
0986AH0503
(BOSCH)
| Характеристика |
|
|
| O отвору |
|
|
| Висота |
|
|
| Довжина |
|
|
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 |
|
|
| Напруга |
|
|
| Номінальна напруга |
|
|
| Режим роботи |
|
|
| Роз’єм/затискач |
|
|
| Споживана потужність |
|
|
| Ширина |
|

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Сигнал VW BORA I (1J2) | Сигнал VW GOLF IV (1J1) | Сигнал VW GOLF IV Van (1J1) |
| Сигнал VW GOLF IV Variant (1J5) | Сигнал VW GOLF VAN IV Variant (1J5) | Сигнал VW GOLF IV Cabriolet (1E7) |
| Сигнал VW LUPO I (6X1, 6E1) | Сигнал VW POLO III (6N1) | Сигнал VW POLO III CLASSIC (6V2) |
| Сигнал VW POLO Variant (6V5) | Сигнал VW POLO (6N2) | Сигнал VW POLO Van Фургон/універсал (6V5) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986AH0503 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Bora, Polo, Golf, Lupo |
| Користувальницькі характеристики | |
| O отвору | 8,7 мм |
| Висота | 123,6 мм |
| Довжина: | 92 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | за потреби відрегулювати кронштейн |
| Код товару | BO 0986AH0503 |
| Напруга | 12 В |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Споживана потужність | 60 Вт |
| Режим роботи | електропневматичн. |
| Роз’єм/затискач | за потреби відрегулювати штекерний роз’єм |
| Ширина | 57 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 643,50 ₴

![Сигнал автомобіля електричний СИГНАЛ ДВОТОНАЛЬНИЙ WINDTONE: ДІАПАЗОН ЧАСТОТ [ГЦ]: 420 / 500 (К-СТЬ 0986AH0503 (opt-om), фото 2](https://images.prom.ua/6536830157_w159_h159_signal-avtomobilya-elektrichnij.jpg)