![Сигнал автомобіля електричний СИГНАЛ ДВОТОНАЛЬНИЙ EC9: ДІАПАЗОН ЧАСТОТ [ГЦ]: 420 / 510 (К-СТЬ В УПА 9320335007 (opt-om), фото 1](https://images.prom.ua/4941946224_signal-avtomobilya-elektrichnij.jpg)
Сигнал автомобіля електричний СИГНАЛ ДВОТОНАЛЬНИЙ EC9: ДІАПАЗОН ЧАСТОТ [ГЦ]: 420 / 510 (К-СТЬ В УПА 9320335007 (opt-om)
1 021 ₴
- Немає в наявності
- Код: BO 9320335007
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
OPT-OM.ORG.UA
Сигнал автомобіля електричний СИГНАЛ ДВОТОНАЛЬНИЙ EC9: ДІАПАЗОН ЧАСТОТ [ГЦ]: 420 / 510 (К-СТЬ В УПАКОВЦІ: 2 ШТ) (opt-om)

КОД ТОВАРУ
BO 9320335007

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
9320335007
(BOSCH)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Гучність |
|
|
| Діапазон частоти |
|
|
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 |
|
|
| Кількість роз'ємів |
|
|
| Напруга |
|
|
| Номінальна напруга |
|
|
| Одиниця вимірювання |
|
|
| Режим роботи |
|
|
| Роз’єм/затискач |
|
|
| Споживана потужність |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| CITROEN | 6236F8 | CITROEN | 6236H9 | OPEL | 1228003 |
| OPEL | 1228004 | OPEL | 1228149 | PEUGEOT | 6236F8 |
| PEUGEOT | 6236H9 | VW | 1228140 | VW | PCG63511203 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Сигнал Citroen C4 PICASSO I Мінівен (UD_) | Сигнал Citroen C4 Grand Picasso I (UA_) | Сигнал Peugeot 307 (3A/C) |
| Сигнал Peugeot 307 Break (3E) | Сигнал Peugeot 307 SW (3H) | Сигнал Peugeot 307 SW Фургон/універсал (3E_, 3H_) |
| Сигнал Peugeot 307 CC (3B) | Сигнал Peugeot 308 I (4A_, 4C_) | Сигнал Peugeot 308 SW I (4E_, 4H_) |
| Сигнал Peugeot 308 CC (4B_) | Сигнал Peugeot 3008 Мінівен (0U_) | Сигнал Peugeot 5008 (0U_, 0E_) |
| Сигнал Peugeot 5008 I Van (0U_) | Сигнал Peugeot RCZ |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 9320335007 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 307, 308, RCZ, C4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 80 мм |
| Гучність | 110 дБ(А) |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | за потреби відрегулювати кронштейн |
| Діапазон частоти | 510 Гц |
| Код товару | BO 9320335007 |
| Кількість роз'ємів | 2 |
| Напруга | 12 В |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Одиниця вимірювання | Набір |
| Споживана потужність | 80 Вт |
| Режим роботи | електропневматичн. |
| Роз’єм/затискач | за потреби відрегулювати штекерний роз’єм |
| Ширина | 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 021 ₴

![Сигнал автомобіля електричний СИГНАЛ ДВОТОНАЛЬНИЙ EC9: ДІАПАЗОН ЧАСТОТ [ГЦ]: 420 / 510 (К-СТЬ В УПА 9320335007 (opt-om), фото 2](https://images.prom.ua/6536830157_w159_h159_signal-avtomobilya-elektrichnij.jpg)