-10%

Свічка розжарювання 11.5V - M12X1.25 - MERCEDES-BENZ 001 159 21 01, 001 159 20 01, A 001 159 21 0 250 201 054 (opt-om)
720 ₴
648 ₴
- Готово до відправки
- Код: BO 0250201054
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Свічка розжарювання 11.5V - M12X1.25 - MERCEDES-BENZ 001 159 21 01, 001 159 20 01, A 001 159 21 01, A 001 159 20 01 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
BO 0250201054

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
0 250 201 054
(BOSCH)
| Характеристика |
|
|
| Вик. свічки розж. |
|
|
| Вик. свічки розж. |
|
|
| Довжина |
|
|
| Монтажна глибина |
|
|
| Напруга |
|
|
| Нахил конуса |
|
|
| Пусковий момент від |
|
|
| Пусковий момент до |
|
|
| Розмір нарізі |
|
|
| Технологія з'єднання |
|
|
| ШЗ |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AD | 128358 | ASHIKA | 0100020 | ASHIKA | B082 |
| BERU | GN948 | BOSCH | 0250201038 | BOSCH | 0250201048 |
| CHAMPION | CH177 | CITROEN | 596035 | DELPHI | HDS354 |
| DENSO | DG106 | HERTH+BUSS ELPARTS | 19571007 | MAGNETI | UX17A |
| MERCEDES-BENZ | 0011592001 | MERCEDES-BENZ | 0011592101 | MERCEDES-BENZ | A0011592001 |
| MERCEDES-BENZ | A0011592101 | NGK | Y925J | PEUGEOT | 596035 |
| STEYR | 0011592001 | SWAG | 10915966 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Свічка Mercedes-Benz C-CLASS (W202) | Свічка Mercedes-Benz C-CLASS T-MODEL (S202) | Свічка Mercedes-Benz E-CLASS (W210) |
| Свічка Mercedes-Benz E-CLASS T-MODEL (S210) | Свічка Mercedes-Benz S-CLASS (W140) | Свічка Mercedes-Benz G-CLASS (W463) |
| Свічка Mercedes-Benz G-CLASS Cabrio (W463) | Свічка PUCH G-MODELL (W463) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0250201054 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, C-Class, G-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вик. свічки розж. | Штифтова свічка розжарювання |
| Довжина: | 116 мм |
| Код товару | BO 0250201054 |
| Монтажна глибина | 28 мм |
| Напруга | 11,5 В |
| Нахил конуса | 63 |
| Пусковий момент від | 15 Н·м |
| Пусковий момент до | 25 Н·м |
| Розмір нарізі | M 12 x 1,25 |
| Технологія з’єднання | PIN |
| ШЗ | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 648 ₴

