-10%

Свічка запалювання OE258 (opt-om)
675 ₴
607,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: CH OE258
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Свічка запалювання СВІЧКА ЗАПАЛЮВАННЯ (opt-om)

КОД ТОВАРУ
CH OE258

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
OE258
(CHAMPION)
| Характеристика |
|
|
| Виліт |
|
|
| Висота паковання |
|
|
| Відст. між електрод. |
|
|
| Довжина нарізі |
|
|
| Довжина паковання |
|
|
| Опір від |
|
|
| Опір до |
|
|
| Пусковий момент від |
|
|
| Пусковий момент до |
|
|
| Розмір нарізі |
|
|
| Свічка запалювання |
|
|
| Свічка запалювання |
|
|
| Свічка запалювання |
|
|
| Техн. інформаційний номер |
|
|
| Технологія з'єднання |
|
|
| Тип паковання |
|
|
| Траєкторія іскрового розряду |
|
|
| ШЗ |
|
|
| Ширина паковання |
|
|
| Якість/клас |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BERU | Z376 | GENERAL MOTORS | 1214126 | GENERAL MOTORS | 1214128 |
| GENERAL MOTORS | 12637197 | GENERAL MOTORS | 12637199 | GENERAL MOTORS | 12656517 |
| GENERAL MOTORS | 12659684 | GENERAL MOTORS | 12673527 | GENERAL MOTORS | 12673528 |
| GENERAL MOTORS | 55488380 | GENERAL MOTORS | 55490097 | NGK | SILZNAR6D9 |
| NGK | ILNAR8B7G | OPEL | 1214105 | OPEL | 1214128 |
| PSA | 12659684 | PSA | 55490097 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Свічка Opel ADAM (M13) | Свічка Opel ASTRA J (P10) | Свічка Opel ASTRA J Ліфтбек |
| Свічка Opel ASTRA J GTC | Свічка Opel ASTRA J SPORTS TOURER (P10) | Свічка Opel ASTRA K (B16) |
| Свічка Opel ASTRA K Sports Tourer (B16) | Свічка Opel CASCADA (W13) | Свічка Opel CORSA E (X15) |
| Свічка Opel INSIGNIA A (G09) | Свічка Opel INSIGNIA A Ліфтбек (G09) | Свічка Opel INSIGNIA A SPORTS TOURER (G09) |
| Свічка Opel INSIGNIA B Grand Sport (Z18) | Свічка Opel INSIGNIA B Country Tourer (Z18) | Свічка Opel INSIGNIA B Sports Tourer (Z18) |
| Свічка Opel KARL (C16) | Свічка Opel MOKKA / MOKKA X (J13) | Свічка Opel ZAFIRA TOURER C (P12) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Champion |
| Код запчастини | OE258 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Adam, Insignia, Astra, Cascada, Corsa, Zafira, Karl, Mokka |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виліт | 1,5 мм |
| Висота паковання | 2,5 см |
| Відст. між електрод. | 0,7 мм |
| Довжина нарізі | 25 мм |
| Довжина паковання | 9,5 см |
| Код товару | CH OE258 |
| Опір від | 3 кОм |
| Опір до | 10 кОм |
| Пусковий момент від | 15 Н·м |
| Пусковий момент до | 20 Н·м |
| Розмір нарізі | M12x1.25 |
| Свічка запалювання | Іридієвий середній електрод |
| Техн. інформаційний номер | RET4WYPBX |
| Технологія з’єднання | SAE |
| Тип паковання | Коробка |
| Траєкторія іскрового розряду | 3,5 мм |
| ШЗ | 14 mm |
| Ширина паковання | 2,5 см |
| Якість/клас | Pt GE |
Інформація для замовлення
- Ціна: 607,50 ₴

